وجود بیشتر از ۱۰۰۰ خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش نشانی تهران

وجود بیشتر از ۱۰۰۰ خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش نشانی تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر فنی، خودرویی و تجهیزات آتش نشانی تهران از وجود بیشتر از یک هزار خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش نشانی تهران اطلاع داد.


مازیار کربلایی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: آتش نشانی تهران بیشتر از هزار خودرو در اختیار دارد که همچون خودرو های پشتیبانی، استراتژیک، سبک و سنگین، عملیاتی و... هستند.
وی در مورد تعداد نردبان های هیدرولیکی آتش نشانی تهران هم اظهار داشت: اتش نشانی تهران بیشتر از ۴۰ نردبان و بالابر در آتش نشانی تهران دارد که هر دو خودرو مأموریت های شبیه به یکدیگر را انجام می دهند.
مدیر فنی، خودرویی و تجهیزات آتش نشانی تهران درباره نیاز آتش نشانی به خودرو و تجهیزات بیشتر، اظهار داشت: با عنایت به متغیر بودن ایمنی و بافت شهری هر شهر، نمی توان نسخه واحدی را برای تعداد خودروهای مورد نیاز هر شهر عرضه کرد و شهرهای دیگر را الگو قرار داد. هم اکنون آتش نشانی تهران شرایط معقولی دارد اما اگر بافت شهری تغییر کند یا شاهد افزایش جمعیت، افزایش ترافیک باشیم احتیاج به خودرو هم افزوده می شود.
کربلایی افزود: بعنوان مثال لندن که مساحتی حدود دو برابر تهران دارد تعداد نردبان هایش از نصف تعداد نردبان و بالابر های هیدرولیکی شهر تهران هم کمتر است یا استانبول تعدادی بیشتر از نردبان های تهران را در اختیار دارد. شمال، جنوب، شرق، غرب شبیه به یک شهر جداگانه است و با عنایت به فضایی که در ساخت و تجهیزات دارد. پس نمی توان اظهار داشت که باید این تعداد تجهیزات داشته باشیم اما نداریم، چندین فاکتور است که بر اساس آنها الگویی برای تجهیزات مورد نیاز وجود دارد.
منبع:

1400/03/01
10:00:45
5.0 / 5
230
تگهای خبر: آتش , آتش نشانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک