تمدید مهلت ثبت نام برای نقل وانتقال فرهنگیان تا 5 خرداد

تمدید مهلت ثبت نام برای نقل وانتقال فرهنگیان تا 5 خرداد خرید و فروش حیوان خانگی: مهلت ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال فرهنگیان تا چهارشنبه این هفته، (پنجم خرداد جاری) تمدید گردید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام نمود که مهلت ثبت نام متقاضیان در سامانه پروفایل تا تاریخ پنجم خرداد ماه ۱۴۰۰ تمدید شده است.
همین طور به مدیران کل استانها تاکید گردیده است که باتوجه به دسترسی ایجاد شده، ترتیبی اتخاذ کنند تا کارشناسان امور اداری مناطق نسبت به ثبت نام افرادی که در پروسه ثبت اطلاعات انتقال در سامانه مربوط با پیغام خطا مواجه می شوند، مساعدت و همکاری کنند. بدیهی است جدول زمان بندی نقل و انتقالات با همین فاصله زمانی تغییر خواهدنمود.
جدول زمانبندی نقل و انتقالات به شرح زیر است که طبق اعلام مرکز منابع انسانی، تاریخ ها به فاصله پنج روز تغییر خواهند کرد:


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، همچون ضوابط و مقررات انتقال دائم برون استانی می توان به نداشتن تعهد خدمت به منطقه مبدأ لازمه انتقال دائم اشاره نمود. بر این اساس فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی (به میزان دو برابر مدت تحصیل) و مستخدمین ماده ۲۸ (به مدت ۱۰ سال) و سایر کارکنان که تعهدی در خصوص خدمت در مناطق مورد تعهد داده اند، مجاز به ارائه درخواست و تکمیل فرم امتیازبندی نیستند.
البته سنوات انتقال متقاضیانی که در سالهای قبل بصورت موقت منتقل شده اند، جزو مدت خدمت تعهد برای آموزش و پرورش منطقه مبدأ محسوب نمی گردد. همین طور مدت سوابق خدمت بصورت حق التدریس، نهضت سواد آموزی، ماموریت به سایر دستگاهها، تحصیل در مراکز تربیت معلم، تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه، قرارداد کار معین و... بعنوان سنوات ایفای تعهد یا سوابق مورد نیاز برای انتقال محسوب نخواهد شد.
همچون ضوابط و مقررات انتقال موقت برون استانی نیز دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت آموزشی تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به سبب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، رسمی آزمایشی و پیمانی است.
همین طور انتقال دائم به کلان شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم، کرج و مشهد ممنوع بوده و فقط درخواست ماموریت (انتقال موقت) متقاضیان قابل بررسی است.
منبع:

1400/03/03
10:44:32
5.0 / 5
358
تگهای خبر: آموزش , ثبت , طب , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک