رئیس سازمان جنگلها بر مصرف بهینه آب و برق اصرار كرد

رئیس سازمان جنگلها بر مصرف بهینه آب و برق اصرار كرد خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در نامه ای به ادارات کل منابع طبیعی استانها بر مصرف بهینه آب و برق از دفتر کار تا عرصه تاکید نمود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا مسعود منصور در این زمینه نوشت: خشکسالی و کاهش بارندگی منجر به ایجاد محدودیت و کم آبی شده است و سازگاری با این شرایط بمنظور کاهش آثار منفی، امروز در کشور امری لازم و ضروری بنظر می رسد.

وی اضافه کرد: بخش اعظمی از سرزمین کشورمان روی کمربند خشک و یا نیمه خشک واقع شده است و ادامه روند خشکسالی ایجاب می کند تدابیر مؤثری خصوصاً جهت پیش گیری از این وقایع به عمل آید.

منصور افزود: برق همانند آب یکی از کلیدی ترین منابع انرژی شمرده می شود که در کنار کاهش آب باید مورد توجه قرار گیرد. پس برما واجب است تا در کلیه کارهای اداری و اجرای تمامی پروژه های میدانی از روش های صرفه جویانه با راندمان بالا از منابع آبی و انرژی استفاده و گزارشی را در این خصوص به معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگلها اعلام گردد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگلها، رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشوراظهارامیدواری کرد: با تلاش و دقت نظر کارکنان منابع طبیعی در دورترین نقاط کشور بتوانیم بیش از پیش در توسعه پایدار سرزمین مان نقش آفرینی نماییم.

منبع:

1400/03/03
21:23:51
5.0 / 5
364
تگهای خبر: آب , انرژی , بارندگی , جنگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک