كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق تهران به علت افزایش غلظت ازن

كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق تهران به علت افزایش غلظت ازن به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی امروز (۶ خرداد) کیفیت هوا در بعضی مناطق به علت افزایش غلظت آلاینده ازن، کاسته می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی بامداد امروز (۶ خرداد) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت به علت وزش باد موثر در محدوده قابل قبول خواهد بود.

بر این اساس حاکمیت ناپایداری جو در طول روز همراه با وزش باد موثر سبب پراکندگی آلاینده ها می شود اما باوجود این باتوجه به حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن، در بعضی مناطق تولید و افزایش غلظت این آلاینده سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

وزش باد موثر تا ساعات پایانی امروز ادامه دارد و با وجود افزایش حجم ترافیک شب، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۷ خرداد) پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند اما با این وجود کاهش تردد خودرو ها سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق خواهد شد.

رشد ناپایداری جوی در خلال روز و افزایش تندی باد سبب پراکندگی آلاینده ها می شود. هرچند در بعضی ساعات بعد ازظهر احتمال تولید و افزایش نسبی غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق سبب کاهش کیفیت هوا می شود.

با برقراری شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت فردا همراه با وزش باد موثر، کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۷ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۳ همچنان در شرایط قابل قبول است.
1400/03/06
12:07:47
5.0 / 5
341
تگهای خبر: دام , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک