رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

تخصیص اعتبار به مناطق محروم شمال بوشهر

تخصیص اعتبار به مناطق محروم شمال بوشهر بوشهر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم اظهار داشت: با قول مساعد دکتر امید اعتباراتی به استان اختصاص خواهد یافت که در کنار سایر اعتبارات جذب شده از راه وزارت نفت و بنیاد مسکن، گوشه ای از کمبودها و مشکلات زیرساختی روستاها مرتفع خواهد شد.


عبدالکریم جمیری از نشست خود با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اطلاع داد و اظهار نمود: روستاهای استان بوشهر گرفتار محرومیت های فراوانی هستند و از مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات اولیه زندگی رنج می برند، برای زدودن غبار این محرومیت و عقب ماندگی از چهره روستاها باید همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود را بسیج کرد.
وی افزود: در جهت افزایش اعتبارات جهت توسعه مناطق روستایی حوزه انتخابیه نشستی با دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار و در این جلسه درمورد مدیریت صحیح و توزیع عادلانه منابع برای رفع محرومیت ها بحث و گفت و گو شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر ضمن اشاره به حجم پایین اعتبارات روستایی استان بوشهر اذعان کرد: با پیگیری هایی که پیش از این از راه وزارت نفت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفت موفق به جذب اعتباراتی برای توسعه زیرساخت ها، اجرای طرح های هادی و بهسازی و راه اندازی راه های روستایی شدیم، در این جلسه هم مذاکراتی برای تخصیص اعتبار به مناطق روستایی شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم صورت گرفت.
نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: با قول مساعد دکتر امید اعتباراتی به استان اختصاص خواهد یافت که در کنار سایر اعتبارات جذب شده از راه وزارت نفت و بنیاد مسکن، گوشه ای از کمبودها و مشکلات زیرساختی روستاها مرتفع خواهد شد.1400/03/08
11:24:34
5.0 / 5
369
تگهای خبر: زندگی , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک