افزایش غلظت ازن و كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت

افزایش غلظت ازن و كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت خرید و فروش حیوان خانگی: برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، افزایش غلظت آلاینده «ازن» و برقراری شرایط ناسالم هوا برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت طی امروز (۱۴ خرداد ماه) پیشبینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۱۴ خرداد ماه) در بعضی مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز تا حدودی بر تندی باد افزوده خواهد شد و با حاکمیت آسمان صاف و افزایش دما، عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» مهیا خواهد شد و به تبع آن در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق دور از انتظار نخواهد بود. شرایط نسبتا ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت را به دنبال خواهد داشت.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد روز فردا (۱۵ خرداد ماه) و گاهی وزش باد مؤثر انتظار می رود با عنایت به کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. طی روز هم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، هرچند احتمال کاهش کیفیت هوا به علت تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن وجود خواهد داشت.

با استمرار وزش باد مؤثر و وضعیت نسبتا ناپایدار جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۵ خرداد ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۰۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/03/15
12:57:23
5.0 / 5
320
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک