وزش باد در تهران

وزش باد در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: آسمان تهران در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان در ساعات بعدازظهر گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود. کیفیت هوای پایتخت نیز امروز (21 خرداد ماه) در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی چهار روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان در ساعات بعدازظهر گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در ساعات عصر و شب در پاره ای نقاط، خصوصاً در نیمه غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید و احتمال خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است همین طور در طول این مدت روند تدریجی افزایش دما پیش بینی می شود.

بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد امروز (۲۱ خردادماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل می باشد. وضعیت ناپایدار جوی در طول روز ادامه خواهد یافت و از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند افزایش دما و حضور عوامل کافی، سبب تولید آلاینده ازن خواهد شد و به تبع آن در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

شرایط نسبتاً ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد یافت که پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت را به دنبال خواهد داشت.

با کاهش تدریجی تندی باد تا بامداد روز فردا (۲۲ خرداد) و افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته، در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. در ضمن روز نیز عدم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود.

علاوه بر این احتمال کاهش کیفیت هوا به سبب تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن وجود خواهد داشت. با تداوم این وضعیت جوی تا ساعات پایانی شنبه برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۸۴ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/03/22
14:12:49
5.0 / 5
533
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک