با همكاری شهرداری منطقه یك و منابع طبیعی استان تهران؛

سند طرح مدیریت راندمان بوستان های چهار گانه جنگلی شمال تهران به امضا رسید

سند طرح مدیریت راندمان بوستان های چهار گانه جنگلی شمال تهران به امضا رسید خرید و فروش حیوان خانگی: اسناد بهره وری  بیش از 137 هکتار از بوستان های چهارگانه جنگلی شمال تهران با قرار داد ما بین سید حمید موسوی شهردار منطقه یک و علینقی حیدریان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران امضاء شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان این خبر گفت: مدتی پیش اسناد مدیریت راندمان از بوستان های کهف الشهدا و رحمان آباد به متراژ بیش از ۲۵ هکتار با همکاری منابع طبیعی استان تهران به شهرداری منطقه یک واگذار شد و ۲۳ خرداد ماه نیز اسناد بوستان های آبک و گلابدره به متراژ بیش از ۱۱۱هکتار به امضا رسید و نگهداشت و توسعه این محدوده در اختیار شهرداری منطقه یک قرار گرفت.
موسوی اظهار داشت: این اقدام با هدف توسعه کمربند سبز حریم شهر تهران و جلوگیری از ساخت و سازها در این محدوده اجرا شد و شهرداری منطقه یک نیز تمام توان خودرا برای صیانت از این محدوده سبز شهری و توسعه قطب گردشگری شمال تهران به کار خواهد بست تا ارتفاعات بعنوان سرمایه های عمومی شهرحفظ و سبز شود.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، وی اشاره کرد: طرح توسعه این بوستان ها با حضور مشاورین مورد بررسی قرار می گیرد تا از بین پیشنهادهای ارائه شده طرح های قابل اجرا مورد تصویب قرار گرفته و به اجرا برسد.
منبع:

1400/03/24
22:59:23
5.0 / 5
848
تگهای خبر: آب , جنگل , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک