پیش بینی آسمان صاف برای تهران

پیش بینی آسمان صاف برای تهران خرید و فروش حیوان خانگی: آسمان استان تهران امروز صاف در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و افزایش غلظت آلاینده «ازن» در بعضی مناطق پرتردد و برقراری وضعیت نالسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (25 خرداد ماه) دور از انتظار نیست.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی چهار روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد در ارتفاعات استان در ساعات بعداز ظهر گاهی با افزایش موقت ابر پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در ساعات بعداز ظهر افزایش ازن سطحی خواهیم داشت.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نیز حاکی از آنست که در صبحگاه امروز ( ۲۵ خرداد ماه) در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

با کاهش تندی باد طی روز و حاکمیت جو نسبتا آرام، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد همین طور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» در بعضی مناطق افزایش غلظت این آلاینده موجب کاهش کیفیت هوا خواهد شد. این شرایط جوی تا ساعات پایانی تداوم خواهد داشت و با افزایش ترافیک شامگاهی برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

تا بامداد فردا (۲۶ خرداد ماه) به تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که موجب کاهش غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق می شود. با افزایش ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، هر چند احتمال افزایش غلظت آلاینده ازن و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق وجود دارد.

با استمرار وضعیت جوی مساعد تا اواخر وقت فردا (۲۶ خرداد ماه) پراکندگی آلاینده ها و به تبع آن برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۹۵ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۶ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/03/25
22:40:06
5.0 / 5
616
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک