افزایش سرعت باد در استان تهران

افزایش سرعت باد در استان تهران افزایش سرعت وزش باد در بعضی ساعات بعدازظهر در استان تهران و برقراری هوای قابل قبول در پایتخت طی امروز (29 خردادماه) پیش بینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی چهار روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان افزایش موقت ابر و در مناطق جنوبی گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نیز حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۲۹ خرداد ماه) در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته است.

افزایش تندی باد طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود و موجب بهبود کیفیت هوا خواهد شد، بااینکه با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در بعضی مناطق افزایش پیدا خواهدنمود و می تواند موجب کاهش کیفیت هوا در بعضی ساعات بعدازظهر شود. با استمرار شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت انتظار می رود که در بیشتر مناطق پرتردد از غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق کاسته شود و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (۳۰ خرداد ماه) از تجمع ذرات معلق جلوگیری خواهدنمود و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول باقی می ماند. تداوم این شرایط جوی طی روز موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، با این وجود تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن می تواند در بعضی مناطق سبب کاهش کیفیت هوا شود.

با کاهش تندی باد تا ساعات پایانی فردا (۳۰ خرداد ماه) و افزایش ترافیک شامگاهی پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۷۹ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۴ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/03/29
11:15:06
5.0 / 5
372
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک