سازمان راهداری تأیید كرد:

مقصر بودن راننده در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

مقصر بودن راننده در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، مدیرکل آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران حوزه محیط زیست، اعلام نمود: راننده بدون صورت وضعیت و به صورت فردی مبادرت به مسافرگیری در راه کرده و بر مبنای آخرین گزارش پلیس راه به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در بروز این حادثه مقصر بوده است.


فرهاد صالحیان در گفتگو با ایسنا، درباره جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران اظهار نمود: راننده «م. ش» دارای کارت هوشمند فعال و معاینه فنی معتبر از تاریخ ۱۹ اردیبهشت تا ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ بوده است اما بدون صورت وضعیت (بدون هماهنگی از راه شرکت حمل و نقل) و خارج از برنامه شرکت حمل و نقل مبادرت به مسافرگیری کرده است و احیانا مسئول این تور، شخصا با راننده تماس گرفته است.
وی با اشاره به اینکه "آخرین تردد این راننده با اتوبوس مذکور، از راه یک شرکت حمل و نقل در تاریخ دوم اردیبهشت سال جاری صورت گرفته بود"، اضافه کرد: هنگامی که این اتوبوس در منطقه دشت غوره واقع در ۱۸ کیلومتری شهر نقده درحال حرکت بوده است، به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، گرفتار سانحه می شود.
مدیرکل آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: گرچه اتوبوس مذکور دارای معاینه فنی معتبر بوده است، اما تخلف و قصور راننده محرز بوده چونکه نه تنها بدون صورت وضعیت مبادرت به جابجایی مسافر کرده بلکه با وجود آشنایی از مسیر کوهستانی مذکور، سرعت غیر مجاز داشته است و همین مسئله سبب شده تا نتواند وسیله نقلیه خویش را کنترل کند.
وی خاطرنشان کرد: مسلما با راننده متخلف برخورد خواهد شد.
منبع:

1400/04/02
22:41:06
5.0 / 5
370
تگهای خبر: دام , شركت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک