رئیس اورژانس یزد با اشاره به وضعیت حادثه دیدگان تصادف دهشیر؛

هیچ یك از مصدومان تصادف اتوبوس حامل سربازمعلمان فوت نشده اند

هیچ یك از مصدومان تصادف اتوبوس حامل سربازمعلمان فوت نشده اند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی یزد رییس اورژانس استان یزد، وضعیت حادثه دیدگان تصادف خونبار اتوبوس با تریلی، روبروی پمپ بنزین دهشیر دراستان را مطلوب اعلام نمود و اظهار داشت: هیچ یک از مصدومان فوت نشده اند.


دکتر احمد دهقان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: وضعیت کلی مصدومان بهتر است و هیچ یک از مصدومان نیز فوت نکرده اند.
وی اشاره کرد: چهار مسافر و کمک راننده اتوبوس مذکور در این حادثه فوت کردند و هر دو راننده تریلی و اتوبوس زنده هستند.
به دنبال این حادثه و پیام رئیس قوه قضائیه درباب ضرورت پیگیری این حادثه، رییس کل دادگستری استان یزد از حادثه دیدگان اتوبوس حامل سربازان بازدید نمود. در این عیادت که دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، دادستان نظامی استان، بازرس کل استان یزد، رییس کل محاکم عمومی و انقلاب یزد و مدیر کل پزشکی قانونی حضور داشتند، وضعیت جسمی سانحه دیدگان، ارزیابی و از عوامل پزشکی بیمارستان شهید رهنمون، گزارش روند درمان و اقدامات صورت گرفته ستاندن شد.
رییس کل دادگستری استان، پیگیری علل و عوامل حادثه را خواهان شد و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد بعنوان مدعی العموم مأمور پیگیری این حادثه شد.
با دستور رئیس کل دادگستری استان یزد، قرار شد مدیرکل پزشکی قانونی در اسرع وقت نسبت به بررسی پرونده بالینی و معاینه مصدومان و تعیین نوع و میزان صدمات وارده در بیمارستان اقدام نمایند تا در دادرسی پرونده تسریع صورت گیرد.
در ادامه، پیرامون تحویل اجساد حادثه قرار شد پزشکان سریعاً در اسرع وقت نسبت به معاینه و تحویل اجساد به بازماندگان اقدام نمایند.
غلامعلی دهشیری، رئیس کل دادگستری استان یزد بر بررسی علت یا علل حادثه مقرر اصرار کرد و اظهار داشت: دادستان شهرستان تفت که حادثه در آن منطقه اتفاق افتاده باید سریعاً با ارجاع امر به کارشناس رسمی نسبت به بررسی علت یا علل حادثه پیگیری و اظهارنظر کنند.
در این حادثه که روز پنجشنبه در دهشیر یزد اتفاق افتاد، یک دستگاه اتوبوس حامل ۳۹ سرنشین همچون ده ها سرباز معلم که از استان سیستان و بلوچستان راهی شیراز بودند، روبروی پمپ بنزین دهشیر گرفتار نقص فنی ترمز شد و با یک تریلی در لاین مقابل برخورد کرد.
منبع:

1400/04/04
18:36:00
5.0 / 5
307
تگهای خبر: پزشك , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک