آسمان صاف تهران

آسمان صاف تهران برمبنای پیش بینی های انجام شده آسمان استان تهران امروز (13 تیرماه) صاف همراه با افزایش دما پیش بینی میِ شود و افزایش غلظت آلاینده ها در هوای پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا برمبنای اداره کل هواشناسی استان تهران امروز (۱۳ تیرماه) آسمان تهران صاف همراه با افزایش دما خواهد بود و در ساعات بعداز ظهر در بعضی مناطق گاهی وزش باد نسبتا شدید مورد انتظار است.

بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نیز در بامداد امروز (۱۳ تیرماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته خواهد بود.

حاکمیت جو آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود علاوه براین با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن، افزایش غلظت این آلاینده در بعضی مناطق خصوصاً در ساعات بعدازظهر سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

این وضعیت جوی تا شامگاه امشب (۱۳ تیرماه) ادامه خواهد داشت و افزایش ترافیک سبب تجمع آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد خواهد شد.

افزایش نسبی تندی باد تا بامداد فردا(۱۴ تیرماه) تا حدودی سبب پراکندگی و کاهش غلظت آلاینده ها خواهد شد. با رشد ناپایداری جوی و افزایش تندی باد طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، با این وجود تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر، کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت فردا (۱۴ تیرماه) پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و کیفیت هوا با شاخص ۹۳ در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و کیفیت هوا با شاخص ۸۶ در وضعیت قابل قبول است.
1400/04/13
11:56:45
5.0 / 5
379
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک