حداكثر سرعت خودرو ها در پاریس به 30 كیلومتر در ساعت محدود می شود

حداكثر سرعت خودرو ها در پاریس به 30 كیلومتر در ساعت محدود می شود خرید و فروش حیوان خانگی: شهرداری پاریس، پایتخت فرانسه اعلام نمود که در چهارچوب اقدام برای توسعه پایدار، حداکثر سرعت مجاز برای رانندگی در سطح این شهر به 30 کیلومتر در ساعت کاهش خواهد یافت.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، یک عضو حزب سبزهای فرانسه و معاون حمل و نقل شهرداری پاریس با بیان این مطلب اظهار داشت که این تصمیم بمنظور «افزایش ایمنی جاده ای»، «کاهش آلودگی صوتی» و «سازگاری» شهر با روند تغییرات آب و هوایی گرفته شده است.
محدودیت اعلام شده برای وسایل نقلیه از اول سپتامبر، یعنی روز بازگشایی مدارس حدودا در تمام خیابان های پاریس به جز کمربندی و چند محور دیگر اعمال خواهد شد، اما تا این زمان نیز حدود ۶۰ درصد از خیابان های پاریس مشمول این محدودیت شده اند. حداکثر سرعت مجاز برای رانندگی در بولوار کمربندی پاریس اکنون ۷۰ کیلومتر بر ساعت است، اما شهرداری می خواهد آنرا هم به ۵۰ کم کند.
معاون شهردار پاریس با بیان اینکه با این تحول می خواهد خیابان های شهر را برای «گروه های لطمه پذیرتر در ترافیک همچون عابران پیاده، دوچرخه سواران، کودکان و سالمندان» ایمن سازی کند، اظهار داشت: چالش این است که فضای اشغال شده با خودرو کمتر شود و این کار با کاهش سرعت امکان پذیر است.
وی تاکید کرد که یکی دیگر از اهداف چنین طرحی «حرکت به سمت یک شهر کم سر و صدا» است.
به گزارش یورونیوز، وی با یادآوری اینکه انجام این طرح از وعده های انتخاباتی حزب سبزها در جریان انتخابات شهرداری ها در سال ۲۰۲۰ بوده، اظهار داشت: ما آلودگی صوتی را کاهش می دهیم و با کاهش اثرات کم و زیاد شدن سرعت خودرو ها، ترافیک را روان می نماییم.




منبع:

1400/04/19
19:04:48
5.0 / 5
313
تگهای خبر: آب , آلودگی , دام , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک