مدیرعامل شركت بهره برداری مترو خبر داد

لزوم بازبینی در سند استراتژی تزریق واكسن

لزوم بازبینی در سند استراتژی تزریق واكسن خرید و فروش حیوان خانگی: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو خواهان بازبینی در اولویت بندی تزریق واکسن کرونا به مشاغل شد.


علی عبداله پور در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه در دوران کرونا روزانه حدود ۸۰۰ هزار مسافر در ایستگاه های مترو تردد می کنند، اظهار داشت: پرسنل و کارکنان شرکت بهره برداری مترو در ایستگاه ها بیشترین تماس مسقیم با مردم را دارند و بنا بر این در معرض مبتلاشدن به کرونا قرار دارند.
وی با اعلان اینکه از زمان شروع واکسیناسیون تلاشهای زیادی صورت گرفته و جلسات مختلفی را با معاونین وزیر بهداشت داشته ایم تا کارکنان مترو در اولویت تزریق واکسن قرار گیرند، اظهار داشت: سرانجام بعد از رایزنی کارکنان مترو در گروه سوم تزریق واکسن قرار گرفتند اما این سطح باتوجه به تماس مستقیم آنها با مردم بسیار پایین است.
وی با آنکه لازم است سند استراتژی تزریق واکسن بازبینی شود، اظهار داشت: از ابتلای شیوع ویروس کرونا ۶ نفر از پرسنل مترو که کمتر از ۴۰ سال سن داشتند و هیچ بیماری زمینه ای نداشتند بر اثر مبتلاشدن به کرونا جان خودرا از دست دادند.
عبداله پور با آنکه بر طبق سخنان زالی درصد ابتلای کادر درمان به کرونا ۱۴ درصد است اظهار داشت: این در حالیست که درصد ابتلای به کرونا در مترو ۱۴.۳ درصد است یعنی کارکنان مترو بیشتر از کادر درمان مبتلا به کرونا شدند و در معرض مستقیم هستند.
وی اظهار داشت: در حد توانمان و بر طبق پروتکل های داخلی همکاران معلول و جانباز، زنان باردار، مادران داری کودک ۶ سال، همکاران دارای فرزند بیمار یا معلول را دورکار کردیم و امیدوارم دولت کمک نماید تا قسمتی از همکارانمان همچون راهنمایان سکو و راهبران قطار که در معرض مستقیم تماس با مردم هستند در اولویت زودتر واکسیناسیون قرار گیرند.
منبع:

1400/04/23
11:21:12
5.0 / 5
404
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , شركت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک