کاهش دمای تهران از فردا

کاهش دمای تهران از فردا به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی کاهش دمای هوای استان تهران از فردا (۲۳ مردادماه) و کیفیت مطلوب برای هوای پایتخت طی امروز (۲۲ مردادماه) پیشبینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات گاهی افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده پیشبینی می شود.

طی این مدت گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک بخصوص در ساعات بعداز ظهر در بخش هایی از نیمه جنوبی و غربی استان مورد انتظار است. از فردا تا دوشنبه (۲۳ تا ۲۵ مردادماه) روند کاهش نسبی دما پیشبینی می شود.

بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، بامداد روز جمعه (۲۲ مردادماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

در ادامه با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، باآنکه حضور عوامل کافی در بعضی ساعات بعدازظهر سبب تولید آلاینده ازن خواهد شد که به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در پاره ای مناطق دور از انتظار نخواهد بود. شرایط جوی مساعد تا اواخر وقت جمعه ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

کاهش تندی باد تا بامداد روز شنبه (۲۳ مردادماه) همراه با آغاز تردد خودرو ها در اولین روز هفته شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

افزایش تندی باد طی روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، با این وجود با افزایش دما احتمال کاهش کیفیت هوا به علت تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن وجود خواهد داشت. با تداوم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با آلاینده شاخص دی اکسید نیتروژن ۸۷ و در شرایط قابل قبول بود. کیفیت الان هوای پایتخت با آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون ۷۲ است و در شرایط قابل قبول قرار دارد.
1400/05/22
12:02:44
5.0 / 5
323
تگهای خبر: بارش , دام , دما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک