رئیس شورای شهر تهران خبر داد

آمادگی همه سوله های بحران شهرداری تهران برای انجام واکسیناسیون

آمادگی همه سوله های بحران شهرداری تهران برای انجام واکسیناسیون خرید و فروش حیوان خانگی: رییس شورای شهر تهران با اعلان اینکه همه دستگاهها و نهادهای مرتبط باید دست به دست هم دهند تا از بحران فعلی عبور نماییم اظهار داشت: همه سوله های بحران شهرداری تهران برای انجام واکسیناسیون آماده هستند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهدی چمران در حاشیه آیین افتتاح طرح واکسیناسیون کرونا در منطقه ۱۶ تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این شرایط ضرورت دارد همه مردم کشورمان واکسینه شوند تا میزان مقابله و قدرت پایداری شان در مقابل بیماری بیشتر و از این موج درحال گسترش بیماری کاسته شود.
وی ادامه داد: شهرداری یکی از نهادهای خدمات رسان است که با مردم ارتباط دارد و این ارتباط بعضاً بصورت مستقیم است، بدین سبب برمبنای جدول تهیه شده کارکنان شهرداری نیز با اولویت بندی انجام شده در این محل با هماهنگی شرکت شهر سالم واکسینه می شوند.
چمران با اعلان اینکه امیدواریم این واکسیناسیون ها سبب شود تا بتوانیم در مقابل این موج ایستادگی نماییم و از تعداد فوتی ها کاسته و امنیت سلامت شهروندان فراهم گردد، افزود: در چنین شرایطی همه دستگاهها و نهادهای مرتبط باید دست به دست هم دهند تا از این بحران عبور نماییم.
رییس شورای شهر تهران اضافه کرد: علاوه بر این مرکز همه سوله های بحران شهرداری تهران نیز برای انجام واکسیناسیون آماده هستند تا این کار در محیط هایی خلوت تر و ایمن تر صورت گیرد. حتی می توان از مدارس شهر نیز باتوجه به تعطیل بودن شان در این فصل برای انجام واکسیناسیون بهره برد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، وی با اعلان اینکه شرکت شهر سالم، دانشگاه ها و بسیج برای همکاری در امر واکسیناسیون اعلام آمادگی کردند، تصریح کرد: تعطیلات چند روزه ای که اعلام شده اگر با رعایت اصول و پروتکل ها همراه باشد می تواند تاثیر مثبت داشته باشد و اگر تعطیلی بدون رعایت پروتکل ها و مانند دفعه قبل و مسافرات شهروندان به شمال کشور باشد، نتیجه ای در بر نخواهد داشت. در حقیقت اگر دستورالعمل ها رعایت شود به نفع خود مردم است.
منبع:

1400/05/23
21:48:05
5.0 / 5
418
تگهای خبر: بیماری , ثبت , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک