برگزاری حضوری دوره های سوادآموزی

برگزاری حضوری دوره های سوادآموزی رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ضمن اشاره به این که برای سالجاری ۳۰۰ هزار بیسواد را زیر پوشش برنامه های سوادآموزی می بریم و کلاس گذاری های جدید در شهریور انجام می شود اظهار داشت: ما کلاس ها را تا حد ممکن به صورت حضوری و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می نماییم.


شاپور محمدزاده در گفتگو با ایسنا، درباره میزان جذب بیسوادان امسال اظهار نمود: ما همه ساله پیش از کرونا ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزار بیسواد جذب می کردیم که در روزهای کرونا آنرا به ۳۰۰ هزار نفر رساندیم.
وی ادامه داد: برای سال جاری هم ۳۰۰ هزار را زیر پوشش می بریم.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینکه درحال سرانجام بخشی آموزش های سال ۹۹ هستیم که در مرداد و در نهایت شهریور به اتمام می رسد اظهار داشت: کلاس گذاری های جدید در شهریور انجام می شود.
محمدزاده درباره نحوه برگزاری کلاس های نهضت اظهار داشت: ما کلاس ها را تا حد ممکن به صورت حضوری و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می نماییم چونکه جامعه مخاطب ما بزرگسال هستند و مستقل از مدارس پیرامون نحوه برگزاری کلاس های آنها تصمیم گیری می شود. ضمن آنکه خیلی از آنها تا زمان شروع کلاس ها واکسن زده اند که کار را برای ما راحتتر می کند.
وی ضمن اشاره به این که حق الزحمه آموزش دهندگان به صورت کامل پرداخت شده است، درباره آخرین نرخ باسوادی در کشور هم اظهار داشت که باتوجه به مجموع اقدامات صورت گرفته به منظور کاهش آمار بیسوادی، نرخ باسوادی از ۹۴.۷ درصد در سال ۹۵ به ۹۶.۶ درصد در سال ۹۹ رسیده است.1400/06/01
10:17:48
5.0 / 5
317
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک