با كمك ۵۰ میلیاردی بنیاد مستضعفان انجام می شود

توزیع بسته های معیشتی بین مددجویان و نیازمندان

توزیع بسته های معیشتی بین مددجویان و نیازمندان رئیس بنیاد مستضعفان با بیان خبر تخصیص ۵۰ میلیارد تومان برای تأمین بسته های معیشتی در پنجمین مرحله طرح کمک های مومنانه طی هفته گذشته از جانب این بنیاد، اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح مومنانه در اردیبهشت ماه سال قبل تا امروز که پنجمین مرحله از این طرح درحال اجراست، بنیاد مستضعفان مبلغ ۷۷۰ میلیارد تومان را برای تأمین بسته های معیشتی مختص کرده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح ضمن اشاره به اختصاص ۵۰ میلیارد تومان طی هفته گذشته برای تأمین بسته های معیشتی مورد نیاز اقشار ضعیف کشور در تشریح جزئیات این خبر اظهار نمود: در هفته گذشته و به دنبال اجرای مرحله پنجم کمک های مومنانه به اقشار ضعیف جامعه، بنیاد مستضعفان با اختصاص ۵۰ میلیارد تومان دیگر، تأمین ۱۰۰ هزار بسته معیشتی را عهده دار شد.
رئیس بنیاد مستضعفان افزود: بخشی از این بسته های معیشتی شامل اقلامی همچون برنج، حبوبات و... است و بخش دیگری از این بسته ها، کارت های خرید ۵۰۰ هزار تومانی است که مقرر است توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، گروه های جهادی و مساجد، در اختیار مددجویان نهادهای حمایتی و سایر اقشار ضعیفی که فاقد پوشش حمایتی هستند قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان تا امروز بالغ بر ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار بسته معیشتی را در چارچوب ۵ مرحله از طرح کمک های مومنانه در اختیار اقشار ضعیف جامعه قرار داده است اضافه کرد: از ماه رمضان سال قبل و همزمان با انتشار کرونا در کشور، رهبر انقلاب بر اجرای طرح مواسات تاکید فرمودند و بر همین مبنا بنیاد مستضعفان هماهنگ با سایر نهادهای انقلابی، وارد عمل شد و اولین مرحله از این طرح را در اردیبهشت ماه ۹۸، شروع کرد.
فتاح افزود: بنیاد مستضعفان از آغاز طرح مومنانه تا امروز که پنجمین مرحله از این طرح در حال اجرا می باشد، مبلغ ۷۷۰ میلیارد تومان را برای تأمین بسته های معیشتی مختص کرده است و ارزش هریک از این بسته ها در ابتدا ۲۰۰ هزار تومان بود و امروز ارزش هریک از بسته ها به ۵۰۰ هزار تومان ارتقاء پیدا کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان با تکیه بر این که این بنیاد علاوه بر کمک های معیشتی، برای درمان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مبالغ قابل توجهی را مختص کرده است، اظهار داشت: به غیر از اختصاص اعتبار برای بسته های معیشتی، بنیاد مستضعفان از آغاز انتشار کرونا تا امروز کوشیده تا با عنایت به نیاز کشور، اعتباراتی را برای تأمین نیازهای بخش های مختلف همچون بهداشت و درمان در نظر بگیرد و بر همین مبنا در ۲ هفته گذشته هم با توجه نیاز سیستم درمان کشور به دستگاههای اکسیژن ساز، مبلغ ۷۹ میلیارد تومان را برای خرید این تجهیزات اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان؛ وی تصریح کرد: همینطور طی هفته گذشته بنیاد مستضعفان جهت کمک به تأمین هزینه های دارویی بیماران مبتلا به کرونا که زیر پوشش نهادهای حمایتی و اقشار ضعیف فاقد پوشش حمایتی بودند، مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان را تخصیص داد.1400/06/07
13:15:12
5.0 / 5
321
تگهای خبر: بهداشت , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک