تداوم کاهش دما در استان تهران تا فردا

تداوم کاهش دما در استان تهران تا فردا خرید و فروش حیوان خانگی: تداوم روند کاهش نسبی دما در استان تهران تا فردا (8 شهریور) و کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (7 شهریور) پیش بینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در ساعات ظهر و عصر امروز و فردا (۷ تا ۸ شهریور) افزایش ابر در ارتفاعات و رخداد بارش پراکنده دور از انتظار نیست همین طور کاهش نسبی دما طی امروز (۷ شهریور) و افزایش نسبی دما طی سه شنبه و چهارشنبه (۹ و ۱۰ شهریور) پیش بینی می شود.

بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد امروز (۷ شهریور ماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر است.

حاکمیت جو نسبتا آرام طی روز موجب محدود شدن آلاینده ها می شود، همین طور حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» موجب افزایش غلظت این آلاینده در بعضی مناطق خصوصاً در ساعات بعدازظهر و به تبع آن برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا خواهد شد. تداوم این شرایط جوی تا شامگاه همراه با افزایش ترافیک سبب افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد می شود.

با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۸ شهریور ماه) تا حدودی پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، با این وجود با افزایش ترافیک صبحگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت. کاهش تندی باد طی روز تاحدودی از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود علاوه بر این تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن موجب کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق خصوصاً در ساعات بعدازظهر می شود.

با استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۸ شهریور ماه) هم زمان با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس کیفیت هوا در مناطق پرتردد برقرار خواهد شد، هرچند افزایش تندی باد در ساعات پایانی تاحدودی سبب کاهش غلظت ذرات معلق و درنتیجه بهبود کیفیت هوا خواهد شد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۶ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/06/07
23:33:50
5.0 / 5
305
تگهای خبر: بارش , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک