110 سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می شود

110 سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیرعامل شرکت شهر سالم از انجام واکسیناسیون عمومی در بوستان گفتگو اطلاع داد و اظهار داشت: در این مرکز بزودی واکسیناسیون عمومی در دو شیفت با ظرفیت روزانه ۱۴ تا ۱۵ هزار نفر برای عموم مردم صورت می گیرد و طبق اعلام شهردار تهران۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمید چوبینه درباره روند واکسیناسیون و اقدامات انجام گرفته توسط شهرداری تهران به بازدید اخیر شهردار تهران جهت بررسی روند واکسیناسیون توسط شرکت شهر سالم اشاره نمود و اظهار داشت: به پیشنهاد آقای زاکانی طی روزهای آینده بوستان گفتگو جهت انجام واکسیناسیون عمومی آماده خواهد شد و در دو شیفت با ظرفیت روزانه ۱۴ تا ۱۵ هزار نفر برای عموم مردم انجام واکسیناسیون صورت می گیرد.
وی ادامه داد: این اقدام با حمایت تیم های داوطلب و دانشگاه های علوم پزشکی بخصوص علوم پزشکی تهران انجام خواهد گرفت. همینطور آقای زاکانی اعلام نمودند ۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می شود.
چوبینه اظهار داشت: فقط طی دو هفته اخیر ۲۳هزار نفر در شهرداری تهران واکسینه شده اند که البته ناگفته نماند که در ماه های اخیر کارکنان بهشت زهرا (س) و پاکبان ها و بخش های دیگری از شهرداری هم واکسن کرونا دریافت کرده بودند. واکسیناسیون طبق جدول زمانبندی در حال انجام می باشد و طی روزهای اخیر خوشبختانه شاهد تسریع در امر واکسیناسیون در کشور و در شهرداری تهران هستیم.
مدیرعامل شرکت شهر سالم تصریح کرد: از شهروندان و کارکنان شهرداری درخواست دارم اصلا به شایعات در ارتباط با واکسن توجه نکنند هم اکنون بهترین زمان ممکن برای دریافت واکسن بوجود آمده اگر یک روز از دریافت واکسن کرونا بگذرد امکان دارد صدمه های غیرقابل جبرانی برای افراد و خانواده هایشان ایجاد شود.
طبق گزارش سایت شهر، چوبینه درباره واکسیناسیون خانواده کارکنان شهرداری تهران اظهار داشت: اگر کارکنان شهرداری تهران را ۷۰هزار نفر در نظر گیریم و میانگین اعضای خانواده برای هر نیرو سه نفر باشد، پیشبینی می نماییم حدود ۲۵۰هزار نفر واکسن در این حوزه نیاز داریم و این برنامه را در دستور کار قرار داده ایم.
منبع:

1400/06/14
21:39:33
5.0 / 5
307
تگهای خبر: پزشك , دام , دریا , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک