وزش باد نسبتا شدید در غرب و جنوب استان تهران

وزش باد نسبتا شدید در غرب و جنوب استان تهران وزش باد نسبتا شدید در غرب و جنوب استان تهران و قرار گرفتن کیفیت هوای پاینخت در محدوده قابل قبول امروز (۲۲ شهریورماه) پیشبینی می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر پیشبینی می شود.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در بخش های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیز گرد و خاک مورد انتظار است.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در بامداد امروز (۲۲ شهریورماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، هرچند با عنایت به تولید و تجمع آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر، کاهش کیفیت هوا در بعضی نواحی دور از انتظار نیست. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با وزش باد مؤثر تا بامداد روز سه شنبه (۲۳ شهریورماه) انتظار می رود کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. حاکمیت ناپایداری جوی در طول روز شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد، بااین حال با افزایش دما و حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن، در ساعات بعدازظهر بر غلظت این آلاینده افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در بعضی مناطق کاسته می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا اواخر وقت سه شنبه (۲۳ شهریورماه) همراه با افزایش تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت ذرات معلق می شود ازاین رو کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت پیشبینی می شود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون«ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۶ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/06/22
10:44:53
5.0 / 5
213
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک