توضیحات استاندار تهران درباره نحوه بازگشایی مدارس و تردد شبانه برای تزریق واکسن

توضیحات استاندار تهران درباره نحوه بازگشایی مدارس و تردد شبانه برای تزریق واکسن استاندار تهران نحوه بازگشایی مدارس و همینطور تردد شبانه افراد برای تزریق واکسن را شرح داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در انتها جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران درباره بازگشایی مدارس، اظهار داشت: تمام تلاش این است که شرایط زندگی اجتماعی، اقتصادی و آموزشی برای همه اقشار فراهم گردد و در همین راستا اعلام نمودند مدارس باید این آمادگی را داشته باشند تا نسبت به برقراری کلاس های آموزشی اقدام نمایند.
وی ادامه داد: البته کلاس ها زیر ۱۰ نفر و به صورت آزمایشی و زمانی که برای افراد بالای ۳۰ سال که دارای فرزند مدرسه ای هستند و واکسیناسیون آنها صورت گیرد، شروع خواهند شد. از طرفی حالا که اعلام شده حتی برای واکسن دانش آموزان هم اقدامات شروع شده است میتوان امید داشت که این اطمینان حاصل شود که بتوانیم مدارس را به صورت حضوری دایر نماییم. این اقدام باید زمانی اتفاق بیفتد که برای اولیاء و دانش آموزان اطمینان لازم بوجود آمده باشد که بتوانند از کلاس های درس به صورت حضوری استفاده کنند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به برگزاری جلسه قرارگاه مقابله با کرونا در وزارت کشور در روز گذشته، اظهار داشت: وزیر کشور بعنوان فرمانده عملیات مقابله با کرونا اعلام نمودند که منع تردد شبانه از مصوبات ستاد ملی کرونا است و با عنایت به این که این مصوبه در هیچ یک از جلسات ستاد لغو نشده برای سهولت تردد، افرادی که در ساعات شب از مراکز واکسیناسیون شبانه استفاده می نمایند فهرست آنها توسط معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی به راهور اعلام می شود تا به این طریق وسیله نقلیه در ارتباط با فردی که از مراکز واکسیناسیون بهره برده برایش جریمه ای اعمال نشود.
وی تصریح کرد: وقتی فرد برای تزریق واکسن در هنگام ثبت نام شیفت شب را انتخاب می کند و نوبت می گیرد به صورت خود به خود پلاک ماشین وی به راهور اعلام می شود تا جریمه ای برای وی صادر نشود. بدون شک تا هنگامی که ستاد ملی در این خصوص تجدید نظر نکرده باشد این محدودیت وجود دارد و کسانی که به غیر از تزریق واکسن و مثلاً برای مهمانی ها و شب نشینی ها در ساعات منع تردد وسیله نقلیه خویش را حرکت می دهند این محدودیت برای آنها برقرار است.
منبع:

1400/06/24
20:53:25
5.0 / 5
324
تگهای خبر: آموزش , پزشك , ثبت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک