قاسم پور:

بسترهای لازم جهت حضور زنان آتش نشان در تهران فراهم نشده است

بسترهای لازم جهت حضور زنان آتش نشان در تهران فراهم نشده است رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هم اکنون در شهر تهران، بسترهای لازم جهت حضور زنان آتش نشان فراهم نشده است و لزوم دارد استفاده از توان ایشان در حوزه آموزش و پیشگیری، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، فاطمه قاسم پور نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن اشاره به ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی نوشت: «امروز به مناسبت روز آتش نشان به همراه خانم شمس عضو شورای اسلامی شهر تهران از ایستگاه ۲۷ آتش نشانی شهرداری منطقه ۵ بازدید کردم.
آتش نشانی یکی از مشاغل سخت و پرخطریست که قبول و انجام آن، نیازمند روحیه شجاعت و ایثار فرد آتش نشان و خانواده اوست. این روحیه در وقایع سخت و صعبی نظیر حادثه پلاسکو به خوبی متجلی شد و ما متوجه اوج این ایثار و شجاعت و میهن دوستی و دغدغه مندی شدیم.
بخش بزرگی از جامعه آتش نشانان را مردان می سازند اما اساسا اگر همراهی خانواده های این عزیزان نباشد، ما شاهد این فعالیت ها نخواهیم بود. در واقع چشمه جوشان این روحیه ایثار و انسان دوستی در دل این خانواده ها قرار دارد و خیر و برکت آن نصیب آحاد مردم می شود.
روزهای تقویمی تلنگر کوچکی است برای قدردانی از این خانواده ها. امروز را گرامی می دارم و به همه مردان و زنان آتش نشان و خانواده های ایشان تبریک عرض می کنم.
هم اکنون در شهر تهران، بسترهای لازم جهت حضور زنان آتش نشان فراهم نشده است. هرچند زنان علاقه مند، به صورت داوطلبانه در بخش آموزش و پیشگیری با ایستگاه های آتش نشانی همکاری دارند که لزوم دارد استفاده از توان ایشان در حوزه آموزش و پیشگیری، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.»1400/07/07
22:28:14
5.0 / 5
322
تگهای خبر: آتش , آتش نشانی , آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک