ساخت 50 درصد مدارس با کمک خیرین

ساخت 50 درصد مدارس با کمک خیرین به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طی سه سال قبل نزدیک به ۵۰ درصد مدارس با کمک خیرین ساخته شده است اظهار داشت: خیرین در یک سال ۳۰۰۰ میلیارد تومان از اندوخته های خویش را با عشق و علاقه وارد مدرسه سازی کرده اند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علیرضا کاظمی در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز خارج از کشور با اشاره به اینکه عشق به وطن و عشق خدمت به مردم این سرزمین در وجود خیرین مدرسه ساز خارج از کشور شعله ور است اظهار داشت: پاسداشت این عشق و قدردانی از ایشان، خودش یک فرهنگ پرارزش و اقدام خلاقانه و به جایی بود.
وی ادامه داد: عشق به وطن و عشق به تعلیم و تربیت و آینده این کشور در وجود خیرین موج می زند و قلبشان برای ایران می تپد. مجموعه خیرین کشور و عملکرد مجمع خیرین و جامعه خیرین مدرسه ساز ر ا که می نگریم پرافتخارترین تشکل مردم نهاد در کشور است و بزرگترین خدمت ها را به مردم انجام داده و هیچ مدالی پرافتخارتر از آن نیست.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید به خیرین تبریک اظهار داشت که از اوایل دهه ۷۰ تا کنون عملکرد بی سابقه ای داشته اند و طی سه سال قبل نزدیک به ۵۰ درصد مدارس با کمک خیرین ساخته شده است اظهار داشت: آنها همپای دولت و برای مردم کارهای بزرگی انجام داده اند. یکی از دستاوردهای خیرین ساخت مدرسه، است اما دستاورد بزرگتر آنها ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، از خودگذشتگی و به مشکلات مردم فکر کردن است که بسیار ارزش دارد.
کاظمی اضافه کرد: خیرین در یک سال ۳۰۰۰ میلیارد تومان از اندوخته های خویش را با عشق و علاقه وارد مدرسه سازی کرده اند و این لطف الهی است که شامل حالشان شده است. خوشا به حال خیرین که مورد لطف الهی قرار گرفته و به شکرانه این لطف همچنان مدرسه می سازند.
وی با تکیه بر این که تشخیص درست و استتراتژیک برای هزینه کردن منابع در راه مدرسه سازی هم خودش لطف الهی است اظهار داشت: صدقه جاری که در نظام تعلیم و تربیت ساری و جاری می کنید سال ها برای شما اندوخته خواهد بود و برای ایران هم سرافرازی خواهد داشت.
منبع:

1400/07/17
19:47:13
5.0 / 5
366
تگهای خبر: آموزش , دام , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک