کنفرانس تنوع زیستی سازمان ملل به میزبانی چین

کنفرانس تنوع زیستی سازمان ملل به میزبانی چین به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی کنفرانس تنوع زیستی سازمان ملل معروف به ˮسی او پی ۱۵ˮ این هفته به صورت مجازی به میزبانی چین برگزار می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، چین با داشتن حدودا ۱۰ درصد گونه های گیاهی و ۱۴ درصد گونه های جانوری از تنوع زیستی فوق العاده ای بهره مند است.
سران جهان از ۱۱ تا ۱۵ اکتبر در این گفت و گوها در فضای مجازی شرکت خواهند کرد.
همینطور این کنفرانس قبل از گفت و گوهای رو در رو در ماه آوریل سال آینده در شهر کونمینگ چین و کنفرانس اقلیمی گلاسگو - از ۳۱ اکتبر تا ۱۲ نوامبر سال جاری - برگزار می گردد.
در اجلاس کونمینگ در سال آینده رهبران جهان در مورد چارچوب حفاظت از طبیعت و گونه ها طی دهه آینده بحث خواهند کرد. هدف آن اجلاس حفاظت از حداقل ۳۰ درصد محیط طبیعی خشکی ها و اقیانوس های زمین است اما همه کشورها هنوز به این هدف متعهد نشده اند.
بنابر گزارش شبکه خبری بی بی سی، تنوع زیستی حالا با سرعتی بیشتر از هر زمان دیگر در تاریخ بشر درحال افت است. از سال ۱۹۷۰ تابحال به صورت میانگین حدودا ۷۰ درصد از جمعیت پستانداران، پرندگان، ماهی ها، خزندگان و دوزیست ها کاسته شده است. تصور می شود که خطر انقراض، یک میلیون گونه جانوری و گیاهی - حدودا یک چهارم کل گونه های جهانی - را تهدید می کند.
منبع:

1400/07/18
11:39:25
5.0 / 5
446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک