رییس سازمان اورژانس كشورتاكید كرد

لزوم توجه به ساختار راه های فرعی

لزوم توجه به ساختار راه های فرعی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس سازمان اورژانس کشور بر لزوم توجه به ساختار راه های فرعی تصریح کرد و اظهار داشت: بالغ بر ۴۲ درصد حوادث ترافیکی در جاده های فرعی اتفاق می افتد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا دکتر جعفر میعادفر در مراسم همایش یادبود قربانیان سوانح ترافیکی اظهار نمود: متاسفانه ما هم بی بهره از قربانی حوادث ترافیکی نبودیم و در حین خدمتگذاری گرفتار حادثه شدیم و همکارانمان در حین خدمت جان خویش را از دست دادند.

وی اضافه کرد: بالغ بر ۵۰ نفر از همکاران ما جان خویش را در حوادث ترافیکی از دست دادند و برخی هم معلول شدند.

میعادفر اظهار نمود: خروجی های این اتفاقات در این نشست حضور دارند و تنها میتوان اظهار تاسف کرد.

وی با اشاره به اینکه کشور ما حادثه خیز است، اظهار داشت: اگراز چندین حادثه نام برده شود، تمام آنها را ما لمس کرده ایم مانند سیل، زلزله و آتشسوزی.

رییس سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: انتشار کرونا سبب شد به دلیل تردد کم کاهش حوادث ترافیکی را داشته باشیم اما سال جاری نسبت به سال قبل دو درصد افزایش حوادث ترافیکی را داشتیم. این نوع از حوادث بالغ بر ۶۰۰ هزار مصدوم را روی دست این کشور می گذارد که متاسفانه این افراد قشر موثر و جوان جامعه هستند. وقوع این حوادث هزینه های شخصی را به آنان و هزینه هایی را به دولت تحمیل می کند.

وی ضمن اشاره به یکی از چالش ها اظهار داشت: متاسفانه بالغ بر ۲۰۰ هزار کیلومتر علاوه بر ۳۰ هزار کیلومتر راه اصلی داریم که حضور موثر و خوبی در این حوزه داریم اما آن چه که مشکل ساز است، راه های فرعی است. هم ساختار فیزیکی جاده ها خوب نیست و هم خودرو ها و بالغ بر ۴۲ درصد حوادث ترافیکی در جاده های فرعی اتفاق می افتد.

رییس سازمان اورژانس کشور ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۱ بخشی از بودجه به تجهیزات در این خصوص برای دستگاههای امدادی اختصاص داده شود.

وی در انتها اظهار داشت: هر چه برای نیرو های امدادی هزینه نماییم و منابع اختصاص دهیم باعث کاهش خسارت های ناشی از تصادفات و.. می شود.

منبع:

1400/07/22
13:27:39
5.0 / 5
440
تگهای خبر: آتش , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک