پیشنهاد پلیس برای ایجاد خدمات سیار معاینه فنی

پیشنهاد پلیس برای ایجاد خدمات سیار معاینه فنی خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون برای 110 هزار خودروی سبک و 19 هزار خودروی سنگین در مباحث در رابطه با آلودگی هوا در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی در دیدار با شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در محل سالن جلسات پلیس راهور تهران بزرگ بزرگرار شد، اظهار داشت: هدف از این جلسه بررسی ابعاد و راهکارهای مقابله با پدیده آلودگی هوا در شهر تهران و اتخاذ تدابیر و هماهنگی های لازم میان پلیس، مجلس شورای اسلامی و دیگر دستگاه هاست.
حمیدی با ابراز نگرانی درباب آلودگی هوا از نمایندگان شهر تهران و فراکسیون محیط زیست خواست نسبت به اقدامات عملی در این خصوص و پیگیری های لازم در مورد سیستمی شدن تمامی کنترل ها و انجام و پیاده سازی پیشنهادات پلیس راهور تهران بزرگ درباب کاهش آلودگی هوای شهر تهران اقدام نمایند و اظهار داشت: حضور نمایندگان مردم تهران و فراکسیون محیط زیست در این نشست نشان دهنده عزم جدی نمایندگان و پیگیری از طرف این عزیزان در بحث آلودگی هوا است و پلیس راهور تهران بزرگ از این مساله استقبال می کند.
ایشان سپس با بیان یکسری پیشنهادات درباب کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: قانون هوای پاک به صراحت تاکید کرده که باید اقدامات جدی در بحث رفع آلودگی هوا صورت گیرد و پلیس راهور تهران بزرگ نیز چندین پیشنهاد در این مورد ارایه داده است. همچون پیشنهادهای ما در این خصوص ساماندهی آلودگی های ناوگان حمل و نقل عمومی و عدم تولید موتورسیکلت های آلاینده و همین طور ساماندهی پایانه های مسافربری است.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ پروژه های نیمه کاره در معابر پر ترافیک و همین طور وجود پایانه های باربری و تردد خودرو های متعلق به آنها در معابر را نیز از دیگر عوامل برشمرد و بر ضرورت ساماندهی آنها اصرار کرد.
حمیدی با اعلان اینکه در نیمه نخست امسال، ۱۱۰ هزار خودروی سبک و ۱۹ هزار خودروی سنگین در بحث آلودگی هوا اعمال قانون شدند، اظهار داشت: برای کنترل ها باید به سمت مکانیزه و سیستمی شدن برویم.

پیشنهاد پلیس برای ایجاد خدمات سیار معاینه فنی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلان اینکه ۷۰ درصد از منابع آلاینده مربوط به آلاینده های متحرک است، اظهار داشت: در این بخش ناوگان حمل و نقل عمومی نقش اساسی دارد. در زمینه های معاینه فنی نیز می توان از بحث سیار شدن این خدمات سخن گفت و با راه اندازی سیار معاینه فنی می توان قسمت زیادی از این مساله را در اختیار شهروندان قرار داد.
در ادامه این جلسه شماری از نمایندگان نیز به بیان موضوعات و دغدغه های مرتبط در این خصوص پرداختند.
منبع:

1400/08/03
21:41:07
5.0 / 5
330
تگهای خبر: آلودگی , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک