کشورهای فقیر بیشتر از بحران آب و هوایی برای بدهی ها هزینه می کنند

کشورهای فقیر بیشتر از بحران آب و هوایی برای بدهی ها هزینه می کنند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نتایج یک گزارش نشان می دهد: کشورهای فقیر پنج برابر بیشتر از بحران آب و هوایی برای پرداخت بدهی هایشان هزینه می کنند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، طبق اعلام "کمپین بدهی جوبیلی" کشورهایی با درآمد کمتر، پنج برابر بیشتر از آنچه برای مقابله با تأثیر تغییرات آب و هوا و کاهش انتشار کربن هزینه کنند به پرداخت بدهی اختصاص می دهند.
ارقام در ارتباط با این کمپین نشان داده است که ۳۴ کشور از فقیرترین کشورهای جهان سالانه ۲۹.۴ میلیارد دلار برای پرداخت بدهی هزینه می کنند و این در حالیست که در این کشورها برای کاهش تأثیر شرایط آب و هوایی ۵.۴ میلیارد دلار اختصاص داده می شود.
اوگاندا اعلام نموده است که بین سالهای ۲۰۲۰-۲۰۱۶ میلادی، ۵۳۷ میلیون دلار همچون بودجه آژانس های بین المللی و سایر اهداکنندگان برای پروژه های در رابطه با آب و هوا و به منظور انطباق زیرساخت های این کشور و مقابله با شرایط اضطراری آب وهوایی هزینه شده است. با این وجود، بودجه سالانه ۱۰۷.۴ میلیون دلاری با پرداخت بدهی خارجی که در سال ۲۰۲۱ به ۷۳۹ میلیون دلار می رسد، کاسته می شود و در سال ۲۰۲۵ به ۱.۳۵ میلیارد دلار افزایش می یابد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روزنامه گاردین، "کمپین بدهی جوبیلی" اعلام نموده اوگاندا تنها کشور کم درآمدی نیست که برای پرداخت سود بدهی طی چهار سال آینده به پول نقد بیشتری نیاز دارد. تخمین زده شده که تا سال ۲۰۲۵ میلادی ۳۴ کشور مورد بررسی قرار گرفته، هفت برابر بیشتر از فعالیت در حوزه محدود کردن تأثیر تغییرات آب و هوایی ناگذیر هستند که برای پرداخت بدهی هزینه کنند.
منبع:

1400/08/06
13:14:35
5.0 / 5
342
تگهای خبر: آب , طب , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک