اداره كل هواشناسی استان تهران هشدار داد

افزایش آلودگی هوای تهران

افزایش آلودگی هوای تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها اخطار داد و به پرهیز از تردد غیر ضروری بخصوص برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری قلبی و ریوی سفارش کرد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: از امروز (۱۸ آبان ماه) تا بامداد پنجشنبه (۲۰ آبان ماه) افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نواحی پرتردد و صنعتی استان تهران پیشبینی می شود.

در این شرایط افزایش شاخص میانگین آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروههای حساس و در بعضی مناطق درحد ناسالم برای تمام گروه ها و درصورت افزایش ترددهای درون شهری و عدم مهار فعالیتهای صنعتی آلاینده هوا افزایش شاخص میانگین آلودگی هوا درحد ناسالم برای تمام گروه ها دور از انتظار نیست.

اداره کل هواشناسی استان تهران پرهیز از تردد غیر ضروری بخصوص برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری قلبی و ریوی، مدیریت جهت کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی آلاینده هوا و اجتناب از فعالیت فیزیکی طولانی و ورزش در فضای باز سفارش می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد نماید. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع:

1400/08/18
21:33:37
5.0 / 5
401
تگهای خبر: آب , آلودگی , بیماری , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک