تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی

تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۲۷ بهمن ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز (۲۷ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته که ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. تداوم این شرایط جوی همراه با افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت چهارشنبه ( ۲۷ بهمن ماه) سبب افزایش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار می گیرد.

افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز پنجشنبه (۲۸ بهمن ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد کاهش پیدا می کند. کاهش تدریجی تندی باد در طول روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

با تقویت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه ( ۲۸ بهمن ماه) کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۰ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس است.
1400/11/27
19:57:23
5.0 / 5
286
تگهای خبر: آلودگی , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک