در یك دیدار مشترك مطرح شد؛

رایزنی برای تأسیس اولین بیمارستان شهرداری تهران در منطقه ۸

رایزنی برای تأسیس اولین بیمارستان شهرداری تهران در منطقه ۸ به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی در دیدار مدیرعامل شرکت شهر سالم و شهردار منطقه ۸، توسعه درمانگاه و تأسیس بیمارستان شهرداری تهران در منطقه ۸ مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا در ادامه سلسله ملاقات های امیر نورمحمدی - مدیرعامل شرکت شهر سالم - با شهرداران مناطق که با هدف ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران صورت می پذیرد، مدیرعامل شرکت شهر سالم به دیدار فاطمه تنهایی - شهرداری منطقه ۸ - رفت.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در این ملاقات ضمن اشاره به فعالیتهای درمانگاه شبانه روزی منطقه ۸، این مرکز را از درمانگاه های اصلی شهرداری تهران دانست که مورد رجوع خیلی از کارکنان و بازنشستگان شهرداری است و احتیاج به توجه ویژه مسؤلان امر دارد.

در این دیدار، طرفین ضمن بررسی موانع توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه ۸، تأسیس مرکز مستقل تصویربرداری در این منطقه مورد توافق قرار گرفت.

به گزارش در این ملاقات ضمن اشاره به کمبود فضای بهداشتی و درمانی در منطقه ۸، درباره ساخت و راه اندازی اولین بیمارستان شهرداری تهران در این منطقه گفتگو و تبادل نظر شد.

منبع:

1400/12/20
13:26:39
5.0 / 5
285
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک