هوای تهران در شرایط قابل قبول

هوای تهران در شرایط قابل قبول به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، افزایش تندی باد در طول امروز سبب پراکندگی آلاینده ها و برقراری کیفیت «قابل قبول» هوا در بیشتر مناطق پایتخت شده است؛ البته احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد با عنایت به وزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات طی روز وجود دارد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد روز سه شنبه (۹ فروردین ۱۴۰۱) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول دارد که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند؛ هرچند که با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات احتمال گسیل گردوخاک و کاهش نسبی کیفیت هوا در مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

تداوم ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند و ازاین رو کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد. بامداد روز چهارشنبه (۱۰ فروردین ۱۴۰۱) با وزش باد مؤثر، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست و تداوم ناپایداری جوی در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می آورد.

با تقویت ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی چهارشنبه، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین 60 بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار داشت. آلاینده شاخص الان هم «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین 71 است و کیفیت هوا در محدوده «قابل قبول» قرار دارد.
منبع:

1401/01/10
12:29:46
5.0 / 5
209
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک