قطع درختان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تکذیب شد

قطع درختان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تکذیب شد به دنبال گزارش برخی از اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در خصوص قطع درختان این دانشکده بخاطر انجام کارهای توسعه ای و عمرانی، رئیس این دانشکده با ضمن تکذیب این مطلب اظهار داشت: حتی یک مورد قطع درخت در زمینهای دانشکده مدیریت نداشتیم.


دکتر طاهر روشن دل در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: هم اکنون یک سری ساخت و سازهای توسعه ای در زمینهای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران انجام می دهیم، ولی هیچ قطع درختی در این فضا صورت نگرفته است و ما حتی یک درخت را قطع نکردیم.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: درحال انتقال پست برق در زمینهای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هستیم و در حالیکه فضای سبز این دانشکده بسیار وسیع است اما هیچ صدمه ای به این فضا وارد نشده است.
رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تصریح کرد: اختلافات، شیطنت و درگیری های صنفی همواره در همه جا وجود داشته است و نمی دانم بر مبنای چه مستنداتی این ادعاها مطرح می شود.
روشن دل تصریح کرد: ساخت و سازهای توسعه ای در دانشکده مدیریت، پروژه جدیدی است که توسط خیرین ایجاد می شود و مقرر است ساختمان های دانشکده های جدید نظیر حکمرانی در این مکان ساخته شود ولی هنوز اسامی دقیق این دانشکده ها نهایی نشده است.1401/01/23
21:47:06
5.0 / 5
180
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک