اتفاقی عجیب در پرواز زاهدان به گرگان؛

مسافران به گرگان آمدند، بارها جا ماند!

مسافران به گرگان آمدند، بارها جا ماند! گلستان مسافران پرواز زاهدان به گرگان در حالی زاهدان را به گرگان ترک کردند که بعد از رسیدن به مقصد متوجه شدند بار آنها در فرودگاه مبدأ جا مانده است.


پرواز روز گذشته زاهدان به گرگان «قشم ایر» با اتفاقی عجیب همراه بود، این پرواز در حالی انجام شد که مسافران بعد از رسیدن به مقصد متوجه شدند که بار آنها در مبدا جا مانده است و این مساله باعث گله مندی خیلی از مسافران شده است.
تعدادی از مسافران این پرواز در گفتگو با خبرگزاری ایسنا در گلستان ضمن انتقاد از اتفاق پیش آمده خواهان توضیح از مسؤلان فرودگاه مبدأ هستند و معتقدند این که چنین اتفاقی پیش از پرواز و در مبدأ از مسافران پنهان شده توهین به شعور آنها است از طرفی کاش حداقل به مسافران اطلاع می دادند تا بعضی از آنها وسایل مهم و ضروری خویش را جا نمی گذاشتند و شاید بعضی از مسافران بدون بار تمایل به پرواز نداشتند و ترجیح می دادند یک دفعه با بار خود به مقصد بیایند.
یکی از مسافران پرواز گرگان به زاهدان «قشم ایر» که نمی خواهد نامش فاش شود، در اینباره به ایسنا اظهار داشت: روز گذشته ساعت ۴ و ۳۵ دقیقه پرواز زاهدان به گرگان «قشم ایر» انجام شد و همسرم مسافر این پرواز بود، وقتی مسافران گرگان پیاده می شوند در انتهای پرواز منتظر تحویل وسائل خود می مانند هر چه قدر که منتظر می شوند خبری از وسائل آنها نمی گردد.
وی ادامه می دهد؛ 15 دقیقه ای که مسافران معطل می شوند یکی از کارکنان اظهار داشت که به علت گرمای هوا نتوانستیم بار شما را بیاوریم، این سخن آنها چه مفهوم می دهد؟ این کار توهین به شعور مردم است؟ کاش حداقل قبل پرواز به مردم اطلاع می دادند شاید کسی آنقدر ساک و وسایل برایش مهم و حیاتی بود که بدون بار قید پرواز در آن روز را می زد، از طرفی برخی از مسافران مدارک شناسایی و یا وسائل ضروری آنها در داخل ساک بود و به علت جا ماندن بارها به مشکل خوردند چه دلیلی دارد که مسافر را به مقصد برسانند و بار او را نیاورند؟
وی یادآور می شود؛ بعد از آنکه مسافران به جا ماندن بارها معترض شدند شماره تلفن و آدرس ما را گرفتند تا وسایل را به دست ما برسانند، امروز تماس گرفتند که ساک و وسایل شما رسیده و باید خودتان آنرا تحویل بگیرید این در شرایطی است که برخی از مسافران از شهرهای دورافتاده و یا از استان مجاور هستند و پیمودن این مسافت برای گرفتن وسایل سخت و مشکل ساز است از طرفی امکان دارد مسافران هر لحظه به این وسائل ضروری نیاز پیدا کنند متأسفانه این اتفاق آنها را به چالش کشانده است.
وی اعتقاد دارد که متاسفانه پس از اینکه چنین مشکلی پیش آمده به جای آنکه از مردم عذرخواهی کنند دلایلی را عنوان کردند که قانع کننده نبود.
وی می افزاید؛ درخواست ما و مابقی مسافران این است که عاملان این اتفاق در جوابیه ای علت اصلی این مشکل را توضیح دهند، متاسفانه این اتفاق در گذشته هم در فرودگاه زاهدان تکرار شده بود.

مشکل جا ماندن بار مسافران از مبدأ بود
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان در مورد جزئیات این اتفاق به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: متاسفانه تعداد مسافران و بار زیاد بوده است و عوامل فرودگاه برای آنکه مسافران را پیاده نکنند مجبور شدند بخشی از بار کم کنند که بارهای جامانده امروز یا فردا تحویل مسافران خواهد شد.
علی متانت با اشاره به اینکه درجه حرارت و میزان بار دو فاکتوری است که در پروازها مورد توجه قرار می گیرد، بیان نمود: این مساله در ارتباط با فرودگاه گرگان نبوده و در مبدا اتفاق افتاده است اما ما برای رفع مشکل مسافران این پرواز پیگیری های لازم را با هواپیمای قشم ایر انجام دادیم و مقرر شد در نخستین پرواز به سمت گرگان، بارها از راه هوایی به فرودگاه گرگان ارسال شود و در اختیار مسافران قرار گیرد.
وی تاکید کرد: بارهای مسافران الان وارد فرودگاه گرگان شده و با پیگیری انجام شده چمدان ها و ساک های مسافران به درب منازل مسافران تحویل داده می شود.
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با اشاره به اینکه فرودگاه گرگان نقشی در این اتفاق نداشته و مشکل از مبدا بوده است، اضافه کرد: مسافرانی که وسائل آنها جا مانده نگرانی نداشته باشند و هم اکنون چمدان و ساک مسافران برای انتقال به درب منازل مسافران بارگیری شد و بزودی بارهای جا مانده به دست آنها می رسد.
منبع:

1401/02/29
13:59:04
5.0 / 5
220
تگهای خبر: دام , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک