آتشسوزی در یک ساختمان درمانی واقع در خیابان آفریقا

آتشسوزی در یک ساختمان درمانی واقع در خیابان آفریقا به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از وقوع حریق در یک ساختمان هفت طبقه درمانی در خیابان آفریقا خبرداد.


سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار نمود: در ساعت ۱۶: ۰۸ امروز یک مورد آتشسوزی در یک ساختمان با کاربری درمانی، در خیابان آفریقا، پیش از چهار راه جهان کودک به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله سه ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند.
وی ضمن اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: آتش نشانان بعد از حضور در محل مشاهده نمودند که حریق در یک ساختمان هفت طبقه که کاربری درمانی و کلینیک هم داشته، رخ داده است. حریق از قسمت اسپیلیت یکی از اتاق های طبقه چهارم شروع شده بود و به علت ریزش شعله های آتش به میز و کامپیوتر و سایر لوازم اطراف خود گسترش پیدا کرده بود.
ملکی با اشاره به اینکه اتاق حدودا ۱۰ متری حدودا شعله ور و شعله های آتش به سرعت در آستانه گسترش به سایر بخش های اتاق بود؛ اظهار داشت: تعدادی تجهیزات آزمایشگاهی هم در محل وجود داشت که شعله ور شدن آنها عملیات اطفای حریق را با دشواری هایی روبه رو کرده بود.
وی با اشاره به اینکه دود بسیار غلیظ، این واحد و واحدهای دیگر این ساختمان را دربرگرفته بود اظهار داشت: با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب، آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست وجو شدند که از همان واحد کانون حریق شش نفر را خارج کردند. همینطور حدود ۲۵ نفر هم از سایر طبقات خارج شده و به محل امن منتقل شدند.
ملکی با اشاره به اینکه آتش خاموش و از گسترش به اطراف هم جلوگیری شد. اظهار داشت: در این حادثه مورد خاصی پیش نیامد. این شاختمان دارای سیستم های اعلام حریق بود اما ظاهراً عملکرد مناسبی نداشته است. ساختمان هایی که سیستم اعلام دارند اما کار نمی کنند یا از کار افتاده است تفاوتی با ساختمان های بدون سیستم اعلام حریق ندارند. باید سرویس این سیستم ها بموقع صورت گیرد.1401/04/07
23:34:11
5.0 / 5
167
تگهای خبر: آتش , آتش نشانی , خدمات , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک