برق ۵۰ مشترک خانگی پرمصرف قطع شد

برق ۵۰ مشترک خانگی پرمصرف قطع شد خرید و فروش حیوان خانگی: قم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از قطع برق پنجاه مشترک خانگی پرمصرف دارای کنتور هوشمند آگاهی داد.مهندس مهدی آهنین پنجه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم طی سخنانی به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در امتداد مدیریت بار در تابستان امسال پرداخت و اظهار داشت: بمنظور حفظ و پایداری برق در شبکه اجرای برنامه های بهینه سازی و مدیریت مصرف قبل از شروع فصل گرما در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای تمام بخش های مصرفی اظهار نمود: تشکیل کارگروه استانی مدیریت بار صنایع و نظارت بر کاهش بار، تشکیل اکیپ بازدید جهت مراجعه حضوری به محل صنایع بزرگ و پرمصرف جهت جلب مشارکت در برنامه های پاسخگویی بار، برنامه ریزی دقیق و اجرای کامل برنامه های مصوب صنایع با هماهنگی سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی همچون برنامه هایی است که در امتداد کاهش بار مشترکین صنعتی به انجام رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم همین طور از الزام تمامی ادارات به بهینه سازی مصرف انرژی در ماه های گرم و معرفی ادارات پرمصرف به استانداری جهت اخطار و پیگیری آگاهی داد و تصریح کرد: در هفته گذشته برق بیش از ۳۵ مشترک عمومی – اداری غیر همکار بعد از اخطارهای لازم، قطع شد.

وی پایش مستمر و آنلاین میزان مصرف ادارات، اخطار به مشترکین غیر همکار و مبادرت به قطع برق در صورت ادامه عدم همکاری، تشکیل اکیپ بازرسی جهت بازدید از ادارات و دستگاه های اجرائی و الزام ادارات به استفاده از دیزل ژنراتور در ساعات پیک بار را همچون اقدامات انجام شده در امتداد کاهش بار مصرفی ادارات برشمرد.

آهنین پنجه با اشاره به قسمتی از برنامه های مدیریت مصرف اشاره کرد: مدیریت مصرف از ساعت ۱۱ الی ۱۸ با رعایت سقف ۵ ساعت در روز و تشویق کشاورزان با رایگان شدن بهای برق در ۱۹ ساعت مابقی همچون این برنامه ها است.

وی همین طور از اجرای طرح افزایش مشارکت مشترکین خانگی و تجاری آگاهی داد و ابراز کرد: نصب کنتور هوشمند برای مشترکین پرمصرف خانگی و تجاری و پایش آنلاین مصرف در ساعات پیک بار، تماس با مشترکین پرمصرف، ارائه راهکارهای کاهش مصرف و اخطار قطع برق در صورت عدم رعایت الگوی مصرف همچون برنامه هایی است که در این طرح به انجام رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از قطع برق ۵۰ مشترک خانگی پرمصرف دارای کنتور هوشمند در هفته گذشته آگاهی داد و در عین حال اظهار داشت: در هفته های گذشته با مراجعه حضوری از مشترکین خانگی که نسبت به مدیریت مصرف اهتمام داشتند قدردانی گردید.

وی مراجعه به مساجد و توجیه متولیان مساجد جهت کاهش مصرف در ساعات اوج بار و اجرای طرح جهادی بازدید و نظارت بر رعایت مصرف بهینه در اصناف و واحدهای تجاری و استفاده از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی و رسانه ای جهت آموزش و آگاه سازی مشترکین را از دیگر اقداماتی ذکر کرد که بمنظور مدیریت مصرف بهینه انجام شده است.
1401/04/17
20:15:44
5.0 / 5
179
تگهای خبر: آموزش , انرژی , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک