بررسی لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در کمیسیون عمران

بررسی لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در کمیسیون عمران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در نشست امروز این کمیسیون اطلاع داد.


عبدالجلال ایری در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان نمود: بررسی لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در دستورکار جلسه امروز کمیسیون عمران قرار داشت. در جلسات گذشته تا ماده ۱۵ این لایحه مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: در جلسه امروز کمیسیون سایر مواد این طرح مورد بررسی و تصویب قرار گرفت که به حمل و نقل ریلی و ضرورت استفاده از خطوط راه آهن در حمل بار، تأمین منابع مالی جهت توسعه و بهبود سامانه های حمل و نقل عمومی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و مینی بوسرانی، بازبینی و بروزرسانی طرح جامع حمل و نقل و ترافیک، کمک به شرکتهای حمل و نقل ریلی مسافری دولتی و غیردولتی و جبران زیان های ان ها از محل صرفه جویی در مصرف سوخت جهت ایجاد مزیت رقابتی برای حمل و نقل ریلی مسافری باز می گشت.1401/06/29
22:16:11
5.0 / 5
59
تگهای خبر: دام , سوخت , شركت , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک