بهره گیری از ظرفیت سرای محلات برای ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به دانش آموزان

بهره گیری از ظرفیت سرای محلات برای ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به دانش آموزان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: سراهای محله می توانند ظرفیت های مطلوب خودرا با مدارس شریک شده و خدمات مشاوره و آموزشی رایگان یا ارزانی را به آنان عرضه نماید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، زهرا شمس احسان با حضور در میان دانش آموزان مدرسه «محمدتقی کرباسی» منطقه ۱۹ اظهار داشت: آنچه امروز به آن نیازمندیم این است که مدارس به عنوان نهادهای اجتماعی، به مکانی برای پرورش مهارت های شناختی و اجتماعی دانش ‎آموزان تبدیل گردد و زمینه مصونیت آنان را از لطمه های اجتماعی فراهم سازند؛ برای اینکه این دانش آموزان هستند که آینده سازان مملکت اند و باید تمام تلاش ها بر آن استوار باشد که کودکی و نوجوانیِ سالم، با نشاط، غنی و پرباری برای آنان فراهم گردد.
وی افزود: تمایل داریم که دانش آموزان نقطه نظرات خودرا به گوش ما برسانند و از پیشنهادات سازنده آنان در مدیریت شهری استفاده نمائیم. اما به میمنت شروع سال تحصیلی با حضور معلمان و کادر اجرائی و آموزشی مدارس، مضاعف می شود. به خود می بالیم که کودکان و نوجوانان ایرانی در دامان معلمانی دغدغه مند، هوشیار و دلسوز رشد خواهندکرد. انسان های شریفی که از هیچ تلاشی برای دانش اندوزی و مهارت افزایی دانش آموزان مضائقه نخواهندکرد و والدین با فراخ بال و اطمینان خاطر، فرندانشان را روانه مدارس می کنند.
شمس احسان اشاره کرد: کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر آنست که حلقه اتصال نظام آموزشی و زیرساخت های شهرداری تهران را قوی تر ساخته و این ظرفیت ها را در اختیار دانش آموزان و معلمان قرار دهد، بدین جهت مدارس می توانند با مراجعه به مراکز فرآموز موجود در مناطق ۲۲گانه از امکانات آموزشی و تفریحی موجود در آن استفاده کنند؛ امکانی که هم سبب ارتقای مهارت های روانی و اجتماعی دانش آموزان خواهد شد و هم آموزش های شهروندی را شیوه های جذابی به آنان عرضه خواهد کرد.
رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: سراهای محله می توانند ظرفیت های مطلوب خودرا با مدارس شریک شده و خدمات مشاوره و آموزشی رایگان یا ارزانی را به آنان عرضه نماید. در حقیقت ساختارهای محلی قابل توجهی در محلات و مناطق وجود دارند که می توانند به بازوی حمایتی و مراقبتی برای مدارس تبدیل شوند. از طرف دیگر شهرداری تهران به جهت ماموریت های خود، به سازمان های مردم نهاد و خیریه های مختلفی دسترسی دارد که می توانند در امر تهیه مایحتاج آموزشی و تامین هزینه تحصیل دانش آموزان کم برخوردار ورود کنند.
بنا براعلام روابط عمومی شورای شهر تهران، وی ادامه داد: ما برآنیم که دانش آموزان و معلمان را در پروسه مدیریت شهری دخیل و از ایده ها و ابتکارات آنان نهایت استفاده را بکنیم و از طرف دیگر ارتباط بین ظرفیت های شهرداری را با مدارس بیش ازپیش برقرار سازیم؛ مجدداً شروع سال تحصیلی را به همه دانش آموزان، معلمان و کادر اجرائی مدارس تبریک گفته و آرزو می نماییم که سالی پربار و سرشار از تجربه های لذتبخش داشته باشید.


منبع:

1401/07/02
15:01:15
5.0 / 5
34
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک