مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان:

معرفی کارخانه سیمان دورود به صندوق توسعه ملی محیط زیست

معرفی کارخانه سیمان دورود به صندوق توسعه ملی محیط زیست خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان اظهار داشت: کارخانه سیمان دورود به صندوق توسعه ملی محیط زیست معرفی می شود.


علی سالاروند امروز ۲۵ آذر ماه در نشست مشترک با مدیران کارخانه سیمان شهرستان دورود برای رفع مشکلات زیست محیطی این واحد صنعتی که در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد، اظهار نمود: کارخانه سیمان دورود یکی از صنایع بزرگ استان است و به علت قرار گرفتن در محدوده شهری باید با عرضه راهکارهای مناسب و موثر، رفع موجبات دغدغه شهروندان را فراهم آورد.
وی ضمن اشاره به این مورد که فاز ۳ این کارخانه بدلیل به کارگیری دو الکتروفیلتر متوالی به دلیل نوسانات برقی گرفتار شوک شده و امکان دارد سبب ایجاد آلودگی شود، اظهار داشت: محیط زیست لرستان آمادگی دارد این صنعت را جهت دریافت تسهیلات به منظور رفع مشکل آلودگی به صندوق توسعه ملی محیط زیست معرفی نماید.
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از پیگیری های لازم برای تأمین گاز مورد نیاز این صنعت در فصل سرد سال به منظور پیشگیری از استفاده از سایر سوخت های آلاینده هوا اطلاع داد.
در ادامه این نشست مدیرعامل کارخانه سیمان شهرستان دورود بیان نمود: کارخانه سیمان دورود آمادگی دارد الزامات زیست محیطی را به نحو مقتضی انجام دهد و خویش را مقید به انجام الزامات محیط زیستی می داند.
ساکی اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته بخشی از اعتبار ایجاد فیلتراسیون جدید فاز ۳ سیمان تأمین شده است و در صورت مساعدت صندوق ملی محیط زیست کمتر از ۱۸ ماه مشکلات زیست محیطی کارخانه سیمان را به طور کامل برطرف خواهد شد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در انتها این نشست مقرر شد کارخانه سیمان دورود با همکاری و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در یک بازه زمانی ۱۸ ماهه فاز ۳ این کارخانه را جلوگیری شوک های برقی و مقطعی به روز رسانی کرده و فیلتر کارآمد برای این منظور تهیه و به بهره برداری برساند و دغدغه شهروندان را در این حوزه به صورت کامل برطرف کند.
منبع:

1401/09/26
08:40:19
5.0 / 5
557
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک