در دیدار با معاون وزیر فرهنگ تونس عنوان شد

ابراز تمایل تهران و تونس به همكاری های فرهنگی

ابراز تمایل تهران و تونس به همكاری های فرهنگی خرید و فروش حیوان خانگی: معاون وزیر فرهنگ تونس در دیدار با رئیس مركز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران بر توسعه همكاری های فرهنگی و هنری با شهرداری تهران تاكید كردند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، امین عارف نیا امروز میزبان خانم امل حشانی معاون وزیر فرهنگ تونس و غازی بن صالح بایگانی سفیر تونس در تهران بود.
رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در این دیدار با اشاره به فعالیت ها و امكانات فرهنگی تهران كه شهرداری متولی آنها است، بر استقبال مدیریت شهری پایتخت از همكاری با تونس تاكید كرد و اظهار داشت: می دانیم كه می توانیم اقدامات مشترك بسیاری در حوزه های اجتماعی و فرهنگی داشته باشیم.

وی بر وجود این آمادگی تاكید كرد و اظهار داشت: امیدواریم بزودی تندیس یكی از مشاهیر تونسی در تهران نصب شود و به صورت متقابل این اقدام درمورد یكی از مشاهیر ایرانی در تونس صورت پذیرد.

عارف نیا به انتخابات پیش روی شورا و شهرداری تونس اشاره نمود و اضافه كرد: شهرداری تهران آمادگی میزبانی از شهردار آینده تونس، خواهرخواندگی با پایتخت تونس و همینطور عقد تفاهم نامه های فرهنگی با مدیریت شهری تونس را دارد.


معاون وزیر فرهنگ تونس: تهران در فرهنگ و هنر بنیان قدرتمندی دارد

بر مبنای گزارش سایت شهرنوشت، امل حشانی، معاون وزیرفرهنگ تونس هم بر استقبال و خرسندی تونس از افزایش همكاری ها و عقد تفاهم نامه های فرهنگی و اجتماعی بین دو پایتخت تاكید كرد و خاطرنشان كرد: امكانات فرهنگی و هنری شهرداری تهران در خدمت رسانی به شهروندان تهرانی حائز اهمیت است و شهر تهران در حوزه فرهنگی و هنری پایه و بنیان بسیار قدرتمندی دارد.1397/02/13
19:04:45
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک