احتمال خیزش گرد و خاك در ۷ استان، كاهش نسبی دمای پایتخت

احتمال خیزش گرد و خاك در ۷ استان، كاهش نسبی دمای پایتخت خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جو پایدار در بیشتر مناطق كشور از خیزش گرد و خاك در استان های خوزستان، بوشهر، سمنان، قم، مركزی، تهران و اصفهان اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در غالب مناطق كشور آسمان صاف وآفتابی خواهد بود.

وی ادامه داد: در همین مدت در مناطقی از شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه های جنوبی البرز مركزی و شرقی در استان های سمنان، قم، مركزی، جنوب تهران و بخش هایی از اصفهان وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه در بعضی مناطق همراه با خیزش گرد و خاك خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه در سه روز آینده در استان های خوزستان و بوشهر هم وزش باد شدید پیش بینی می شود، اظهار داشت: در بعضی مناطق این استان ها وزش باد، همراه با خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا خواهد بود.

وظیفه در انتها در مورد شرایط آب و هوایی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا و پس فردا (۷ و ۸ تیرماه) صاف همراه با وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران طی دو روز آینده به ترتیب ۳۶ و ۲۵ درجه سانتیگراد و ۳۷ و ۲۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: «ا توجه به تقویت الگوی تابستانه در تراز میانی جو، پیش بینی می گردد از روز شنبه (۹ تیرماه) تا اواسط هفته آینده دمای هوا در غالب استان های كشور (به ویژه نیمه شمالی) بین ۳ تا ۵ درجه افزایش یابد. انتظار می رود بیشینه دمای تهران روز یكشنبه و دوشنبه (۱۰ و ۱۱ تیرماه) به حدود ۴۱ درجه سانتیگراد برسد. از این رو سفارش می گردد جهت مدیریت در مصرف بهینه آب و برق تمهیدات لازم به كار گرفته شود.»
1397/04/06
14:51:46
5.0 / 5
4451
تگهای خبر: آب , دام , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک