معاون سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری تاكید كرد

تاثیر جنگل ها و مراتع بر توسعه اقتصادی

تاثیر جنگل ها و مراتع بر توسعه اقتصادی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: برای صیانت از منابع طبیعی باید فرهنگ سازی شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مصطفی كیاكجوری در بازدید از طرح‎ها و پروژه‎های اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اظهار نمود: برای صیانت از منابع طبیعی باید فرهنگ سازی شود. كشوری كه از منابع طبیعی خدادادی بیشتری برخوردار است در تقویت بعد اقتصادی و اجتماعی خود بهتر می‎تواند نقش ایفا كند.

وی منابع طبیعی را جزء اموال عمومی و حفظ و حراست از آن را باعث رونق اقتصادی دانست و خاطرنشان كرد: كشوری كه منابع طبیعی آن بیشتر باشد بركات فراوان و شادابی و نشاط در آن مشاهده می گردد و باید در حفظ آن كوشا بود.

كیاكجوری با اشاره به نقش جنگل‎ها و مراتع در توسعه اقتصادی، صنعت گردشگری و سلامت انسان به علت كاهش آلودگی هوا، بر مشاركت بیشتر مردم برای حفاظت از این سرمایه‎های خدادادی تصریح كرد.
وی اضافه كرد: تلاش در جهت فرهنگ‎سازی عمومی، ارتقای مشاركت تمامی اقشار جامعه و جلب همكاری سازمان‎ها و دستگاه‎های فرابخشی و برنامه ریزی در تغییر الگوی سوخت، تولید كمربند حفاظتی و حذف عوامل مخرب طبیعت از اولویت‎های سازمان جنگل‎ها است. 

1396/07/21
23:59:23
5.0 / 5
5353
تگهای خبر: جنگل , محیط زیست , آلودگی , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک