مخالفت برخی اعضا، كنفرانس آب وهوایی لهستان را به بن بست برده است

مخالفت برخی اعضا، كنفرانس آب وهوایی لهستان را به بن بست برده است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی تلاش ها برای گنجاندن و الحاق یك مطالعه علمی كلیدی به مذاكرات آب و هوایی جهانی در لهستان (COP24) با شكست روبرو شده است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حاضران در كنفرانس مهم آب و هوایی لهستان هنوز موفق نشده اند نتایج نگران كننده آخرین گزارش های علمی را در قالب یك معاهده یا بیانیه جمعی بگنجانند.

آخرین گزارش مجمع بین المللی تغییرات آب وهوایی كه یك نهاد علمی بین دولتی است اخطار داده روند گرمایش زمین شتاب بیشتری گرفته است و باید هرچه زودتر و در سطح بی سابقه ای اقدام نمود تا بلكه نتایج اقلیمی آنرا تقلیل داد.

آن طور كه گفته شده عربستان، آمریكا، روسیه و كویت به نتایج گزارش مجمع بین المللی تغییرات آب و‎هوایی روی خوش نشان نداده اند. دانشمندان و خیلی از نمایندگان حاضر در لهستان از مخالفت آمریكا، عربستان سعودی، روسیه و كویت با این نشست كه از این گزارش استقبال كرده، شوكه شده اند.

در این گزارش آمده است: حالا جهان كاملا از مسیری كه باید در آن قرار می گرفت خارج شده و به سمت افزایش سه درجه سانتی گرادی دما در حال حركت است. تحقق اهداف تعیین شده مستلزم تغییراتی بی سابقه و سریع در تمامی جنبه های جامعه است. تنها درصورتیكه در قرن حاضر از افزایش بیشتر از ۱.۵ درجه سانتی گرادی دما جلوگیری شود، انتشار گاز كربن دی اكسید تا سال ۲۰۳۰ حدود ۴۵ درصد كاهش پیدا خواهد نمود.

به گزارش شبكه خبری بی بی سی، این گزارش كه در كره جنوبی عرضه شده توسط سیاستمداران تمامی نقاط جهان مورد تحسین قرار گرفت اما مذاكره كنندگان حاضر در نشست آب و هوایی لهستان با بیان مخالفت عربستان سعودی، آمریكا، روسیه و كویت با كنفرانسی كه از شواهد و مستندات مطرح شده استقبال كرده، گرفتار مشكل شده اند.
1397/09/18
13:37:18
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: آب , اقلیم , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک