ورود سامانه بارشی امروز به كشور

ورود سامانه بارشی امروز به كشور خرید و فروش حیوان خانگی: كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد كشور میگردد كه به تدریج از بعدازظهر با تاثیر بر این بخش از كشور، شاهد بارش باران خواهیم بود.


فریبا گودرزی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اضافه كرد: با ورود این سامانه به تدریج نوار غربی، دامنه های البرز، تهران، قروین و البرز و زاگرس مركزی در استان های چهارمحال و بختیاری و كهگیلویه و بویراحمد بارش ها آغاز میگردد.در ارتفاعات این مناطق شاهد وزش باد و بارش برف خواهیم بود.
وی افزود: فردا با تقویت این سامانه علاوه بر مناطق یاد شده سواحل دریای خزر، شمال شرق، شمال بوشهر، شمال فارس و غرب اصفهان باز درگیر خواهند شد.
گودرزی اظهار داشت: روز سه شنبه این سامانه در جنوب غرب، جنوب و شرق كشور فعال خواهد بود و به تدریج از این مناطق خارج میگردد.
كارشناس سازمان هواشناسی اضافه كرد: دوشنبه و سه شنبه در نیمه شرقی وزش بادهای شدید و سه شنبه علاوه بر این مناطق در تهران، البرز، قزوین و سمنان شاهد وزش باد شدید خواهیم بود.
وی اظهار داشت: همین طور سامانه بارشی سردی از بعدازظهر چهارشنبه وارد كشور میگردد كه بر اثر آن چهارشنبه شب تمام نیمه غربی كشور و پنجشنبه در سراسر كشور شاهد بارش باران و برف خواهیم بود. جمعه این سامانه كمی ضعیف تر میگردد و فعالیت آن فقط محدود به شرق سواحل خزر خواهد بود.
گودرزی اضافه كرد: با ورود این سامانه شاهد كاهش محسوس دما از 8 تا 10 درجه در سراسر كشور خواهیم بود.

*** وضعیت هوای تهران/ گرمترین و سردترین نقاط كشور
كارشناس سازمان هواشناسی اضافه كرد: پنجشنبه تهران برفی خواهد بود ؛ كمینه امروز بامداد مهرآباد منفی یك و بیشینه دمای امروز پایتخت به 8 درجه خواهد رسید.
گودرزی اظهار داشت: زرآباد و چابهار در سیستان و بلوچستان با 29 درجه و زرینه در كردستان منفی 13 و چالدران در آذربایجان غربی با منفی 12 به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط كشور در 24 ساعت گذشته بودند.
علمی 9014**1440


1397/10/23
13:49:09
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: آب , بارش , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک