روند افزایشی غلظت آلاینده ها و دمای تهران

روند افزایشی غلظت آلاینده ها و دمای تهران خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران هم اكنون در شرایط سالم قرار دارد، اظهار داشت: طی عصر امروز و فردا بر غلظت برخی آلاینده ها افزوده می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه برمبنای بررسی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا برای بیشتر ساعات امروز (۸ تیر) جوی نسبتا آرام انتظار می رود، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز وزش باد پیش بینی می شود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

وی افزود: به تدریج در طول امروز با افزایش تابش نور خورشید و فراهم بودن سایر عوامل برای انجام واكنش های فتوشیمیایی بر غلظت آلاینده ازن بین ساعات ۱۴ الی ۱۸ عصر افزوده می شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه اشاره كرد: به تدریج با كاهش میزان ناپایداری جوی در اواخر وقت امروز و تداوم آن تا فردا (۹ تیر) به همراه ازدیاد تردد خودرو ها در سطح شهر، تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات دور از انتظار نیست.

شهبازی با اشاره به اینكه برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا احتمال افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده ها خصوصاً آلاینده ازن و ذرات معلق طی فردا وجود دارد، اظهار داشت: بدین جهت وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی فردا در آستانه شرایط نامطلوب خصوصاً برای گروه های حساس قرار می گیرد.

به گفته او همینطور دمای هوا در تهران تا روز آینده روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۶ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۶۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/04/08
13:55:58
5.0 / 5
4165
تگهای خبر: دام , دما , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک