از استانهای بارانی و طوفانی تا دمای 41 درجه ای فردای تهران

از استانهای بارانی و طوفانی تا دمای 41 درجه ای فردای تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل پیشبینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی برای اغلب نقاط كشور بارش باران را پیش بینی نمود و اظهار داشت: از روز جمعه (۲۱تیر) در مناطق مركزی كشور و برخی مناطق جنوب غربی شاهد وزش باد شدید همراه با گردوخاك خواهیم بود.


احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، افزود: بر مبنای آخرین خروجی مدلهای هواشناسی، امروز (پنج شنبه ۲۰ تیر)، در سواحل دریای خزر برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، كردستان، زنجان، قزوین، همدان، مركزی، سمنان، تهران، البرز، قم و شمال غرب اصفهان بارش باران همراه با رعد و برق پیشبینی می شود. همینطور برای برخی نقاط استان های كرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر همراه با رگبار و رعد و برق پیشبینی می شود.
وی ادامه داد: روز جمعه (۲۱ تیر ماه) همین وضعیت در سواحل دریای خزر و بخش هایی از استان اردبیل و همینطور در جنوب سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان ادامه خواهد داشت. در ایام شنبه و یكشنبه با شمالی شدن جریانات در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز، بخش هایی از اردبیل و شمال آذربایجان شرقی افزایش ابر و بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیشبینی می شود. در روز شنبه (۲۲ تیرماه) در شمال هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، كرمان و شرق فارس رشد ابر به همراه رگبار و رعد و برق انتظار می رود.
مدیر پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: در پنج روز آینده وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاك و كاهش دید افقی را در شرق كشور بخصوص منطقه زابل خواهیم داشت. همینطور روز جمعه (۲۱ تیرماه) در جنوب سمنان، تهران، البرز، قم، شمال اصفهان، یزد، استان مركزی و بخش هایی از جنوب غرب كشور وزش باد شدید همراه با گرد و خاك پیشبینی می شود.
وی با اشاره به اینكه از روز شنبه تا اواخر هفته آینده برای اغلب مناطق كشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما و ماندگاری هوای گرم پیشبینی می شود، اظهار نمود: طی دو روز آینده یعنی جمعه و شنبه برای سواحل دریای خزر و اردبیل چهار تا شش درجه افزایش دما و در روز یكشنبه ۶ تا ۱۰ درجه كاهش دما نسبت به روز جمعه پیشبینی می شود. همینطور از روز شنبه تا دوشنبه دریای خزر و شمال و مركزی و فارس مواج خواهد بود.
وظیفه با اشاره به اینكه امشب هوای تهران صاف تا كمی ابری است و گاهی وزش باد خواهیم داشت، اظهار داشت: فردا (جمعه ۲۱ تیرماه) هوای تهران كمی ابری خواهد بود كه با آغاز شب صاف می شود. دمای تهران در این روز در بالاترین نقطه به ۴۱ درجه سانتی گراد و در پایین ترین نقطه به ۲۸ درجه سانتی گراد می رسد. همینطور هوای تهران در روز شنبه صاف تا كمی ابری بوده و در اواخر وقت با افزایش ابر و وزش باد روبه رو خواهیم بود.1398/04/20
14:01:47
5.0 / 5
4589
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک