تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی

تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فردی كه برای نشستن روی صندلی مترو، مسافران را با اسلحه پلاستیكی تهدید كرده بود، در ایستگاه چهارراه ولیعصر دستگیر شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر از وقوع درگیری میان دو مسافر مترو آگاه شده و با حضور در محل به بررسی مبحث پرداختند. در بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مسافر از داخل قطار شروع شده و بعد از پیاده شدن از آن هم ادامه داشته است.
همینطور در تحقیقات بعدی مأموران هم مشخص شد كه یكی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیكی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خویش را مأمور معرفی كرده بود و درگیری هم بنابراین شروع شده است كه در همین راستا دو طرف درگیری به پلیس مترو منتقل شده و در آنجا مشخص شد كه دعوا بر سر نشستن روی صندلی شروع شده و هنگامی كه متهم جایی برای نشستن پیدا نكرده با نشان دادن اسلحه اش به مسافران نشسته بر روی صندلی خویش را مأمور معرفی كرده و درخواست نشستن روی صندلی را كرده است كه با عنایت به پلاستیكی بودن اسلحه شهروندان با این فرد درگیر شده اند.
در ادامه بررسی های انجام شده با عنایت به رفتار غیرعادی متهم این احتمال عنوان شد كه وی گرفتار اختلالات روانی باشد كه در همین راستا مقرر شد بررسی های بیشتر روی این فرد صورت گیرد.

مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام نمود: گزارش اولیه در این خصوص تنظیم شده و متهم برای سیر مراحل قانونی و هم بررسی شرایط روحی و روانی به كلانتری ۱۲۹ جامی تحویل داده شد تا با دستور قضائی دستوران بعدی در موردش صورت گیرد.
1398/04/24
14:10:22
5.0 / 5
4480
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک