ازن همچنان هوای تهران را آلوده می كند

ازن همچنان هوای تهران را آلوده می كند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر واحد مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: هوای تهران در بعدازظهر امروز (۸ مرداد) به علت افزایش آلاینده ازن در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا اظهاركرد: پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشاندهنده كاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه امروز(۸ مرداد) است كه به تبع آن شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی اوقات فراهم خواهد شد.

وی افزود: هرچند با تغییر شرایط جوی تا بعدازظهر، برای برخی ساعات وزش باد موثر با بزرگی بین سه تا پنج متر بر ثانیه انتظار می رود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: همراه با فراهم شدن شرایط لازم برای شكل گیری آلاینده ازن، طی برخی ساعات بعدازظهر امروز (۸ مرداد) بین ساعات ۱۳ الی ۱۸ افزایش نسبی در غلظت این آلاینده مشاهده می شود كه كاهش موقتی كیفیت هوا را به همراه خواهد داشت. بر این اساس، با عنایت به افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات هشتمین روز از مرداد ماه ۹۸، انتظار می رود وضعیت نامطلوب كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس به صورت موقت در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار شود.

به گفته شهبازی، این شرایط جوی تا روز چهارشنبه ( ۹ مرداد) كم و بیش ادامه دارد و برخی ساعات بخصوص بعدازظهر همراه با وزش باد موثر خواهد بود. بر این اساس، انتظار می رود طی بعضی ساعات فردا به صورت نسبی برغلظت برخی آلاینده ها بخصوص ذرات معلق و آلاینده ازن افزوده شود و وضعیت كیفیت هوای اغلب مناطق پایتخت در آستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار گیرد. همینطور دما تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۲ و هوا در شرایط سالم بود، اظهار نمود: این شاخص الان ۸۳ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1398/05/08
22:10:32
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک