تشدید گرمای جهانی تا سال 2100

تشدید گرمای جهانی تا سال 2100 خرید و فروش حیوان خانگی: كارشناسان فرانسوی آگهی دادند گرمای جهانی تا سال 2100 بیشتر از آنچه تصور می شود افزوده می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پژوهشگران فرانسوی اظهار داشتند: گرمای جهانی تا سال 2100 از آنچه تصور می شود شدیدتر خواهد بود كه این نیازمند اقدامات قاطع دولت ها برای كاهش انتشار گازهای گلخانه ای است.
بگفته كارشناسان تا سال 2100 میزان آلودگی جیوه در جهان به شش تا هفت درجه سانتی گراد خواهد رسید كه دلیل آن رشد اقتصادی ناشی از سوخت های فسیلی است.
تنها راهكارها و سناریوهای اجتماعی - اقتصادی كه نشانگر همكاریهای بین المللی و اولویت داشتن توسعه پایدار می باشد كمك می نماید تا افزایش دمای جهانی كمتر از دو دجه سانتی گراد باقی بماند.
پژوهشگران فرانسوی پیشنهاد دادند كه لازم است اقدامات كاهشی شایان توجهی به منظور جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر جهان تا سال 2060 در نظر گرفته شود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از خبرگزاری شینهوا، آنان تاكید كردند: در دهه های اخیر شدت و تكرار موج گرما افزایش یافته است. همین طور این روند درصورتیكه سناریوهای مد نظر اجرایی نشود طی دو دهه آینده ادامه خواهد داشت.
منبع:

1398/06/28
20:48:02
5.0 / 5
4730
تگهای خبر: آلودگی , دام , دما , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک